Soukrome reviry

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Technika lovu Soukrome reviry

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 6 roky a 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Zápisy
 • #263264
  scurpy
  Účastník

   Krasny den preji, jezdime uz 4 rokem na soukrome reviry, studoval jsem rozne navazce jak se krmi a nekrmi a tak, vim ze rybarina je ruzna, kazdy den je jiny, ale moc se nam nedari par ryb vzdy mame, ale kdyz sledujeme okoli takaji asi tak o 200% vice nez my, celkem se trapime a nevime co uz s tim , jestli je treba chyba a delame hure navazce ci uz nevim krmime nekdy nekrmime tolik, navazce mam ruzne okoukane z youtube od ruznych firem zkousel jsme pak i svoje jednoduche montaze aby se ryby nebala ale moc zaberu proste neprichazi dokazal by nekdo poradit? dekuji moc za vas cas

   #263265
   Fit
   Správce

    Ahoj,
    takhle v diskuzi asi těžko radit, je tu spousta faktorů, co to může ovlivnit. Za mě bych řekl, že nejdůležitější je najít správné místo k lovu (najít ryby). Potom je to správně zhotovená montáž (hlavně ostrý háček, žádné základní chyby atd.) a potom správná taktika krmení a v neposlední řadě to jsou především zkušenosti. A zkušenosti se získají hlavně praxí, málokdo si uvědomuje, že ti opravdu dobří rybáři mají nachytáno obrovské množství hodin a i oni se vlastně pořád učí… Což je na rybařině krásné 😉.

    Takže prostě musíte zkoušet a sami si zjistit, co kde funguje a podle toho se řídit. Pochopitelně se dá spousta věcí okoukat od ostatních rybářů, ať už u vody a nebo články a videa. Je to zkrátka běh na dlouho trať… Soukromé revíry jsou ideální na experimenty (třeba zkoušení montáží). Takhle na dálku asi fakt těžko radit, to by člověk musel vidět konkrétní věci, nejlépe s vámi být u vody, aby se k tomu mohl nějak vyjádřit 😉 . V první řadě bych se ale zaměřil na to správné lovné místo, kde se nezdržují ryby, tam se nedají ani nachytat a často tohle rozhoduje o úspěchu či neúspěchu.

   Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.