Soukromý revír Asuán

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Soukromý revír Asuán

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Zápisy
 • #263750
  Vojta85
  Účastník

   Ahoj,našel jsem soukromý revír nedaleko od Moravských Budějovic.Konají se tam závody 168 hodin,měl bych zájem se zúčastnit. Má někdo nějaké zkušenosti s touto vodou? Díky za jakýkoli příspěvek.

   #263751
   Fit
   Správce

    Ahoj,
    na Asuánu jsem chytal asi 5x. Je to hodně známý revír, který je dobře zarybněn. Většinou si tam dobře zachytáš. Nejlepší místa bývají poblíž hráze (dost často se na těchto místech vyhrávají i závody). Většina lidí tam nahazuje co nejvíce k protějšímu břehu, kde jsou pařezy a ryby tam mají větší klid. Pokud je ale na revíru klid, tak se dá dobře zachytat i kousek pod vlastním břehem, ale člověk už trochu musí znát dno a vědět, kam to házet. Jednou jsem se takhle celou noc nezastavil 😉.

    Co se týká závodu 168 hodin, tak byl jsem se na tento závod podívat cca před 3-4 lety. A po pravdě, osobně by mě takové závody vůbec nelákaly. Protože tam je velké množství týmu namačkaných na sobě, každej tam futruje krmení o sto šest raketou a ještě se vzájemně přehazují. Když zabere velká ryba (nebo ještě hůř jeseter), tak je to o to horší a lidi se tam motají do sebe. Osobně nemám rád velký ruch a chci mít u vody klid, proto mě takové závody vůbec nelákají. Jel bych si tam ale klidně zachytat (vyzkoušet montáže, Zig Rig atd.), kdybych věděl, že tam bude co nejméně lidí.

    Naposledy jsem tam byl na takových sranda závodech pro kamarády, a to bylo celkem fajn. Tady máš reportáž i s videem: Reportáž: Hon na NEJ kapry Asuánu 24. – 26. 7. 2015

    #263752

    Je to super revír. Pěkná voda, hezký ryby, většinou to bere a je to nezastavení. Jsou ale také dny kdy neuděláš záběr, hraje v tom roli hlavně počasí. Nejlíp to bere v létě, třeba minulej rok to v noci moc nebralo, ale od rána do večera to jde pěkně. Určitě zkus kukuřici a pelety. Není tam potřeba moc selektovat, protože tam není moc uplně malých ryb co by to braly. Určitě to dávej blíž břehu to je jistota.

   Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.