Soukromý revír Zaječí

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Soukromý revír Zaječí

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mick a poslední změna proběhla před 10 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Zápisy
 • #259660
  Libor Vylášek
  Účastník

   Dobry den chtěl bych se zeptat jestli někdo nezná soukromák ‘Štěrkáč Zaječí a zeptal bych se na co se dají ulovit kapři na jaře. Díky

   #261797

   To je nejtrapnější revír, co znám. Byl jsem tam kdysi čtyřikrát pětkrát, rybáři hlava na hlavě, kapři rozbitý huby, vytáhl jsem jednoho, který měl dokonce u huby cca 20 metrů vlasce a v hubě asi třícentimetrovou díru. Naposledy jsem tam byl, když se majitel a jeho kumpáni usmysleli jezdit na vodních skútrech, jezdili nám přes nahozené vlasce a totálně zkazili nedělní chytání. Chtěl jsem dost razantně zpátky poplatek za chytání ale oni se divili proč jako dělám dusno. Víckrát jsem tam nebyl, stalo se to asi před třemi roky.

   #261798
   Mick
   Účastník

    Mohu potvrdit predchozi prispevek. Voda je to to pekna ale to je tak vsechno, klid tam nenajdes a ryby opravdu zubozeny. Problem vetsiny soukromaku ze majitele chteji vytriskat maximum a to se prave odrazi jak na stavu ryb tak i tomu okolo viz. treba Jestrabice….. kde je to po cely rok jak na gulasovkach.
    Osobne se mi libi napriklad Hejlov, Jaroslav… kde se majitele o to nalezite staraji jako vyrazne omezeni chytacich mist, klid, dodrzovani pravidel atd.

   Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.