Swingery ESOX

 • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 11 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
 • Autor
  Zápisy
 • #252732
  Childeater
  Účastník

   Líbily se mi vždycky swingery od FOXů. MKII byl můj favorit, ale ta cena za kus drátu se závažím mi přišla prostě ukrutná. Viděl jsem kopie od Esoxu za necelé čtyři stovky…a zakoupil sobě. Na MRKu jsem si přečetl věci, ze kterých mě napřed polilo horko – swingery rády praskají v nožičce, nic nevydrží, musí se dopilovávat zarážka, ohýbat uchycení zámečku a bůhvíco ještě. Druhý den jsem si v obchodě prohlédl originály, které naopak všichni velmi vychvalují. Čekal jsem, že nenajdu změnu – ale ono jo!
   Týkala se naohýbání drátu. Originál musel určitě vyjet výš než kopie s zámeček se musel otevřít snáze. Neudělal jsem nic jiného, než že jsem dráty ohnul tak, aby byly stejně jako origoš. Světe div se….swingery fungují bezchybně… 🙂

   #253461
   jancik
   Účastník

    ja mam tie swingery esox uz x rokov a nikdy som nemal problem….ci uz boli svietive s jackom do pipaku alebo bez..uplne super !!!

    #253464
    Black pepe
    Účastník

     Ja mám 4-kúsky a už pár rokov a 100% spokojnosť 😉

     #253726
     Mike
     Účastník

      Swingery od Esoxu mam 4 ks a zatím až na jednu prasklou nožičku spokojenost..

      #253935

      Ja mám tiež Esox ,lebo nemám zrovna peniaze za swingre za niekolko tisíc ,mám 4 kusy už niekoľko sezon,a tie si toh už prežili a držia doteraz,som spokojny!!! 😈

      #259410
      Fit
      Správce

       Tak jsem letos taky hodně používal swingery od ESOX a musím je pochválit. Mám rád swingery typu MK2 a ze všech napodobenin, co jsem kdy viděl, tak bych nejlépe hodnotil tyto od ESOXu. U swingerů tohoto typu jde hlavně o spolehlivost zámku a tady nevidím žádný problém a za ty peníze podle mě dobrá volba 😉 .

       Přílohy:
       #259411
       Supina-P
       Účastník

        Mám taky napodobeniny swingrů MKII (za 200kč) už hezkou řádku let ani nevím od koho.Zámečky makaj jak maj,mám sice v záloze náhradní od Sportcarpu (co kdyby),ale zatim žádný problém s nima nemám.Taky se mi nechtělo dávat za originály 1000 kč,když udělaj stejnou službu 😆

        #259412
        zadar
        Účastník

         Že vám není hanba používat kopie, jenom s originálem je rybář in.Kopii bych si nikdy nekoupil.

         #259413
         Fit
         Správce

          [quote=”zadar”]Že vám není hanba používat kopie, jenom s originálem je rybář in.Kopii bych si nikdy nekoupil.
          Nemusím být za každou cenu in 🙂 😉

          Supina-P: Já mám ještě taky jedny z eshopu od Carpservisu a fungují taky dobře, mají jenom těžší závaží, tak je používám výhradně při chytání na delší vzdálenosti nebo na řece, kde je silný proud (takže je nepoužívám tak často, ale mám je do náhrady). Tisícovka do swingeru by se mi dávat asi fakt nechtěla, stejně mám vždy náhradní s sebou. Jde mi hlavně o to, aby swinger nepoškozoval vlasec a takové ty swingery na řetízku moc nemusím, protože mi nepřijdou tak praktické. I když teda nedávno jsem viděl jeden typ od Prologic a ty vypadaly celkem parádně, takže bych se možná nechal přesvědčit 🙂. Esoxům ale nemám co vytknout, takže zatím neměním.

          #259414
          zadar
          Účastník

           Byla to sranda, já bych takové peníze za kousek plastu a ohnutej drát taky nedal. Já používám už od nepamětí svojí výrobu, takže originál a jsem moc spokojenej, ale už jsem od rybářských manekýmů sklidil hodně kritiky, jeden mi dokonce řekl, že než si dát tohle pod pípáky, to raději skončí s rybařinou, no i tací jsou.

           #259415
           Fit
           Správce

            zadar: Jo jo, já jsem to tak bral jako srandu 😉. Jinak rybáři jsou různí, to je pravda 😎

           Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
           • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.