Tica Sportera 6007

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Tica Sportera 6007

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Zápisy
  • #252731
    Childeater
    Účastník

      Minulý týden jsem pár těchto navijáků zakoupil, po třech dnech chytání náramná spokojenost.
      Všechno funguje tak, jak má… 🙂

      Pokud byste měl někdo tip na co si dát pozor apod., sem s tím…

      #252918
      Nevy
      Účastník

        Mam tiez navijaky znacky Tica akurat Abyss TF 6007 a som naramne spokojny za taku cenu velmi dobry navijak mozem doporucit.

        #252919
        Fit
        Správce

          [quote=”Nevy”]Mam tiez navijaky znacky Tica akurat Abyss TF 6007 a som naramne spokojny za taku cenu velmi dobry navijak mozem doporucit.

          Ahoj,
          sice jsem tyto navijáky v ruce ještě nedržel, ale podle obrázků na netu vypadají solidně. Že bych do nich zjara šel taky 😉 . Uvidím, jak na tom budou finance 😉 .

          #252921
          Nevy
          Účastník

            No rozhodne to skus, fakt za tu cenu su to paradne navijaky navyse ku 6007 dostanes alumíniovu nahradnu cievku 10007.

            #253080
            Mike
            Účastník

              Jenom malinký příspěvek
              Mam také navijáky Tica, akorát Scepter 10000 a zatím maximální spokojenost..Ač jsem této značce moc nedůvěřoval,zatím nemohu říct špatné slovo..

              #253087
              Supina-P
              Účastník

                Mike-Sceptry mám už několik let,šlapou jako hodinky po mechanické stránce.Žádné problémy s cívkou,ale u obou mi odešly matky na dotahování cívky(po záruce)výměna za 500Kč za kus 👿

                #253893

                Ja mám takisto už 7 sezónu Tica Sceptery a možem povedať za tie peniaze lepšie navijaky nezoženiete,su fakt super!!!! super cena za super kvalitu

                #253918
                CT Sazan
                Účastník

                  Jo to jo .. Táta na ně taky chytá a nemůže si je vynachválit …

                  #255274
                  Gaza
                  Účastník

                    nevíte někdo co znamena GR SR atd.?

                    #255275
                    Gaza
                    Účastník

                      sportera nebo scepter? co myslíte?

                      #255376
                      Carper_Andrew
                      Účastník

                        Podľa mňa skôr sportera..

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.