Upgrade fóra na novou verzi 3.0.5 – připomínky

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Upgrade fóra na novou verzi 3.0.5 – připomínky

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 14 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Zápisy
  • #252757
    Fit
    Správce

      Tak jsem se do toho dnes v nočních hodinách pustil. Vypadá to, že se vše povedlo a funguje to bez problémů. Prosím všechny, kteří najdou nějakou chybičku nebo nestandardní věc, aby sem napsali. Děkuji. Mělo by to ale fungovat, ale třeba jsem na něco zapomněl 💡 .

      Nová verze je zase o něco lepší a bezpečnější než ta předchozí. Co jsem tak četl, tak už vývojáři tohoto systému pracují na další verzi, takže je to fajn. Spam nebude mít šanci a kvalita systému nadále poroste 😉 .

      Ještě si tu dám zkoušku, jestli funguje přidávání obrázků 🙂 😎 :

      #252758
      Fit
      Správce

        Tak přidávání obrázků funguje bez chybičky, tak snad to pojede dobře. Paráda, mám radost. Ostatní se můžou těšit na nový kaprařský bazar, který připravuji, bude součástí tohoto fóra. Zítra ráno asi přidám nové bazarové sekce 😉 .

        #252760
        dasty carp
        Účastník

          Tak to bude super,Fitáčku,,to jsem měl na mysli aby byl bazar součást fora,,Je super že se takhle staráš,,opravdu 😉

          #252761
          Fit
          Správce

            [quote=”dasty carp”]Tak to bude super,Fitáčku,,to jsem měl na mysli aby byl bazar součást fora,,Je super že se takhle staráš,,opravdu 😉

            Ok, já vím, psal jsi to tu myslím někde. Díky za chválu. Fórum je ještě v začátcích, věřím, že se to tu přes zimu ještě více rozjede a bude zde více lidí. Jak už jsem tu psal, záleží mi hlavně na kvalitě než kvantitě. Fórum se budu pořád snažit vylepšovat, ono to možná na první pohled není vždycky vidět, protože se to týká zdrojových kódů, ale pracuji na tom každou chvíli.

            Jinak ten bazar asi dneska už nestihnu, protože mi do toho něco vlezlo, ale mám to v plánu ve velmi brzké době 😉 .

            #252762
            dasty carp
            Účastník

              Tak to je dobře,,,Vždy je kvalita lepší než kvantita,,Jen mě občas mrzí,že nemají všichni vyplněný profil,,Když mě někdo zaujme příspěvky,tak bych se rád podíval odkud je atd…Ale to už je věc každého,,osobně bych toto zavedl jako povinnost 😉

              #252763
              Fit
              Správce

                To jo, taky mě to někdy zajímá. Ale těžko někoho nutit si myslím, někdo zkrátka nechce 💡 . Je to věc každýho. Ono anonymita na internetu je stejně spíše sporadická, protože dohledat jde skoro každého, pokud to člověk umí.

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.