Věci od Tandem Baits

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Ostatní vybavení Věci od Tandem Baits

 • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Taras a poslední změna proběhla před 6 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Autor
  Zápisy
 • #261472
  Vylda
  Účastník

  Jaké věci od TandemBaits jste měli nebo máte, a které se vám líbí a které ne?

  #261476
  Fit
  Správce

  Ahoj, mně od nich docela fungují obalovací pasty. A pak mám od nich taky to jejich lehátko z nejvyšší řady. To osminohé Invander. A naprostá spokojenost po jedné sezóně. Můžu pak dát i foto, píšu jen z mobilu teď.

  EDIT.: Tak tady je to lehátko, je fakt moc pohodlné a stabilní:

  Rozměry: délka 210cm, šířka 90cm
  Regulovatelná výška 28 – 38cm
  Maximální zátěž 220kg

  #261477
  Vylda
  Účastník

  Pěkné

  #262665
  Radim Houška
  Účastník

  Zdravím,
  letos používáme s taťkou již pátým rokem spacáky Phantom EX 5 Season od Tandem Baits. Byli jsme s nimi několikrát i v mrazu a nikdy nás nezklamaly. Lze v nich v pohodě spát i během teplejších nocí aniž by se člověk potil.

  Potom ještě máme obal na 4 pruty (+ 2 další bez navijáků) Invader EX Holdall 12ft. Po čtyřech letech pořád slouží dobře. Akorát je nutné mezi pruty dát několik molitanů, aby se o sebe netřely během přepravy. Po této malé „bezpečnostní pojistce“ lze v pouzdru bez problémů vše uschovat – 4 pruty s velkými navijáky, dva pruty bez navijáků + podběrák a další věci do boční kapsy 🙂

  #262666
  Taras
  Účastník

  Zdarec, já vlastním už přes 2 roky jejich lehátko T.B. Enforcer 8-mi nohé ( starší provedení bez fleece matrace ) a spokojenost se vším, kromě zámků na nožkách.
  Tak každou druhou výpravu musím některou z nožiček vytáhnout a zdrsnit smirkovým papírem, aby při dosednutí na lehátko samovolně nezajížděla.
  Budu to muset nějak vyřešit na stálo – nechám to asi pozinkovat, zvětší se o nějakou setinu průměr a zinek je drsnější, než ta slitina hliníku, tak snad to pak bude držet.
  Nebaví mne na začátku skoro každé výpravy místo chystání prutů opravovat postel … 
  Ale jinak pohodlné …  😀

  #262667
  Taras
  Účastník

  Tak jsem se dnes dozvěděl, že hliník nejde pozinkovat 😐
  Nechám to tedy zdrsnit opískováním a šplíchnu sprayem, ať to na oko trochu vypadá a uvidím … 
  Jestli máte s tímto problémem někdo zkušenost – písněte, jak jste to vyřešili … díky … 🙂

  #262669
  Fit
  Správce

  Taras: Ahoj, s těma nožičkama má takhle problém hodně firem. Většinou to všichni řeší právě tím zdrsněním jako ty a nebo kompletní výměnou, kde to ještě není tak ochozené a drží to. Ono to někdy dělají třeba jen některé a některé jsou OK. Ale těch mechanismů už je dneska několik typů, některé jsou lepší, některé horší… Je s tím celkem vopruz, to věřím… 🙄

  #262670
  Luba
  Účastník

  Ahoj, zrovna u lehátka T.B. Enforcer je oprava celkem jednoduchá. Na vině jsou totiž dvě věci. Opotřebení trubky a opotřebení zajišťujícího plechu, který ztrácí ostrou hranu. Po povolení zajišťovacího šroubku jde celá noha vytáhnout úplně. Potom stačí otočit zajišťovací plech, vrátit nohu a zajišťovací šroubek. Na další údobí celkem neurčité nebudou nohy zajíždět. Pak už nezbývá než sehnat plíšky nové, nebo si je nechat udělat z lepšího materiálu (taková planžeta je naprosto věčná). Občas se i stane že je prasklá nebo „smrsklá“ nekvalitní pružina nad plíškem.

  #262954
  Taras
  Účastník

  Zdarec, tak zase po 100l letech zde … 😮)

  Ty nohy jsem vyřešil – sundal botičky, kamarád opískoval trubky a už se to ani nehne … 😮)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.