Velká letní soutěž se SuperBoilies.cz

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Velká letní soutěž se SuperBoilies.cz

 • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 10 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
 • Autor
  Zápisy
 • #257719
  Fit
  Správce

  Toto téma slouží pouze pro přidávání příspěvků k aktuálně probíhající soutěži Velká letní soutěž se SuperBoilies.cz a vztahuje se k bodu 4, který se nachází v podmínkách soutěže.

  Someone wrote:

  Pokud jste již učinili objednávku na e-shopu Superboilies.cz, zašlete ještě svoji vlastní fotografii s tématikou rybaření (úlovek, scenerie, zajímavost, trofejní, či naopak pidi úlovek, ptákovinu od vody, kuriozitu atd.)…

  Před odesláním Vašeho příspěvku se prosím ujistěte, že jste přihlášeni zde na fóru pod svým uživatelským jménem (kvůli správné identifikaci).

  Obrázek při psaní příspěvku vložíte klasickým způsobem jako je tomu u jakéhokoliv jiného příspěvku tady na fóru.
  Pro nové uživatele vysvětlení: Klikněte na ikonku ODPOVĚDĚT, napište nějaký text a potom dole v rámečku kliknete na záložku s názvem Příloha, vyberete obrázek z Vašeho počítače a dáte Přiložit soubor. Fotka by neměla být větší než 512 kB (je tedy nutné ji ve většině případů zmenšit před odesláním v nějakém programu). Následně stačí celý příspěvek odeslat.

  Pokud budete mít nějaký problém, pište na e-mail: info@lovkapra.com nebo mi pošlete soukromou zprávu přes fórum, rád Vám poradím nebo pomohu (například pokud budete mít problém se zmenšením Vaší fotografie atd.).

  Kvůli přehlednosti přidejte prosím do tohoto tématu pouze svůj jeden soutěžní příspěvek. Nekomentujte prosím ani fotky ostatních soutěžících. Téma bude moderované a veškeré příspěvky, které zde budou neoprávněně nebo zcela zbytečně, budou mazány. Díky 😉 .

  #257812
  busemi
  Účastník

  Jeden z kousků 😆 . Pro line (slaný tuňák)

  #257925

  Pusa na rozloučenou musí být:-)

  #257976
  Dyno
  Účastník

  Menší, ale hezký 🙂

  #257996
  d.potesilova
  Účastník

  Fotka do soutěže.

  #258005
  Keyko
  Účastník

  kapřík 😉

  #258006
  Zden
  Účastník

  Jeden „nočňák“:-)

  #258011
  Fit
  Správce

  Soutěž je ukončena. Jména výherců budou zveřejněna během zítřejšího dne (na konci článku): Velká letní soutěž se SuperBoilies.cz!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.