Video: Kapr 30 + kg z české svazovky – Bobrman

Úvod Diskuze Ostatní fóra Uživatelská videa Video: Kapr 30 + kg z české svazovky – Bobrman

  • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 4 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Autor
    Zápisy
  • #264671
    Fit
    Správce

      Velmi pěkná ryba z české svazovky 😉 . Níže originální komentář k videu od lovce:

      Manitou mě má rád a drží při mě! Ryba, kterou dobře znám, již jsem ji ulovil nad původní magickou hranicí na svazové vodě! Chtěl jsem ji ulovit znovu, hnalo mě to dlouhých šest let. Toto jsem nečekal, ryba přes 30kg je něco neuvěřitelného! Vždy jsem na ni jezdil v určitý čas, aby byla ve svém aktuálním maximu. Během této cesty jsem chytl hodně ryb, ale teď se to stalo! S mým synem, s TOP kamarádem Járou, co víc si můžu přát, společný neskutečný zážitek! Ulovena teď, v době kdy jako značka připravujeme novou koncepci NATURAL CONCEPT a finišujeme v testech. Mně vonělo nejvíce SEA a rybě také. Já zůstanu dále při zemi, s rybářskou skromností a pokorou! Přeji i Vám spoustu krásných zážitků u vody. Pavel Bobrman Vohralík – Media manager MIVARDI

    Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.