VN Liptovská Mara

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry VN Liptovská Mara

  • Toto téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dencarp a poslední změna proběhla před 11 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 16 příspěvků - 1. až 16. (celkem z 16)
  • Autor
    Zápisy
  • #257694
    mart1n85
    Účastník

      zdravím všetkých 🙂 .. chcel by som sa opytat ci mate skusenosti na Litp.Mare … cim by ste mi odporucovali zakrmovat a akym mnozstvom … 😉 za radu vopred dakujem!

      #257695

      ahoj,no nechodim tam osobne často, ale chalani tam za týžden skrmia na bojku do tridsat kíl gulí,ale ked ryba nejde tak to tam nesip pre červenice

      #257700
      mart1n85
      Účastník

        no okej 🙂 .. a este aku chut takto na leto pouzit ??? … rybacie a mesove abo skorej take ovocne ???

        #257881
        mart1n85
        Účastník

          mozte mi dakto poradit ake gule pouzit takto na jesen ?? planujem ist k vode za dva tyzdne priblizne … dakujem 😉

          #257914

          skus hot demon alebo prawn pepper

          #258068

          nazdar najde sa niekto co by isiel v novembri na maru tak na 4dni na kaprou 🙂)) cln a motor mam

          #258149

          od stvrtka do nedele som na mare 🙂 a dufam ze sa pride na mna kuknut aj nejaky supinac 🙂))

          #258150
          Fit
          Správce

            [quote=”jaroslav marek dca”]od stvrtka do nedele som na mare 🙂 a dufam ze sa pride na mna kuknut aj nejaky supinac 🙂))
            Tak přeju hodně štěstí! 😉

            #258151

            dakujem a ked sa daco pekne podari tak dam vediet:)

            #258158

            tak total slabota 🙁 voda 5.2 stupna a teke hmly ake boli to som nevedel bez gpska kde som a ulovok iba 1 pleskas 60cm 🙁

            #258159
            Fit
            Správce

              Tak to je smůla, to mě mrzí. S tou mlhou je to všude stejné koukám. Tak snad příště 😉 . Taková už je kaprařina 😉 .

              #258179

              a o tom to je 🙂 a mara je moja srdcovka a poznam ju uz celkom dobre a viem ze ked ryba nejde tak nejde len akosi tam zacalo ubudat kaprou nad 10kg 🙁

              #258952
              jaroslav marek
              Účastník

                nazdar bol uz niekto na mare tento rok ak ano dajte vediet co a ako chystam sa na nu 🙂 CHAP

                #259137

                [quote=”mart1n85″]zdravím všetkých 🙂 .. chcel by som sa opytat ci mate skusenosti na Litp.Mare … cim by ste mi odporucovali zakrmovat a akym mnozstvom … 😉 za radu vopred dakujem!
                Neviem ako tu otazku myslis ale 😆 na lipt. mare je super ta atmosféra tí ludia a to pivo 😆 😆 voda… nieje uplne tepla ale taka studensia… vydrzat tam 5 sekund sa da 😆 ale niee je tam super aj plavba s lodou aj ked mi bolo trochu 😳 😆 😆 je super vihoda ze tam neni tak horuce a kempovanie tam je tajomné a skvele 😀 okolo su super tury, westernove mestečko alebo kupaliska (aquapark) – tatralandia, bešenova a niekedy staci ist do dediny Kalameny a poplavat a odychovat v jazierku s 33 stupnovou vodou 😆
                odporucam pre rodiny z detmi na liptove je toho vela keby som mala hodnotit tak supr 😆

                #259795
                dencarp
                Účastník

                  musím souhlasit s nikou… kolem Lipt. Mary je toho hodně. byli jsme tam týden a půlku týdne kapry braly a druhou ne… 🙁

                  #259797
                  dencarp
                  Účastník

                    jó a ještě bych doplnil Oravskou přehradu. Tam se mi lovení také líbilo. A co se prostředí týče tak tam bylo hezky.

                  Aktuálně je na stránce zobrazeno 16 příspěvků - 1. až 16. (celkem z 16)
                  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.