Výběr prutu

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Janco a poslední změna proběhla před 8 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Zápisy
  • #261503
    Vylda
    Účastník

      Ahoj chtěl bych poradit s koupí prutu.
      Budu chytat víceméně na Mušově a na větších vodách.
      Cena do 2500,-
      Nahazovat budu do 80-100m.

      #261507
      Fit
      Správce

        Ahoj, tak se rozepiš trochu víc. Kde budeš nejčastěji chytat, jaké máš obecně představy a požadavky. A taky cenu, jakou jsi ochoten investovat. Na tom taky určitě záleží 😉.

        #261510
        Pavel83
        Účastník

          Ahoj,

          pakliže se rozhodneš pro Shimana Velocity tak bych se je v krámě osahal, ve 3lb jsou prý dost tvrdé… Catana BX 3lb je pěkný a levný prut.

          Přeji dobrý výběr.

          #261511
          Luba
          Účastník

            Ahoj.
            Myslím že FOXy jsou jistota. Mám od loňska Foxy Ranger 12ft 3lbs a nic lepšího jsem zatím v ruce neměl. Opravdu tenké a lehké pruty při náhozu lehce zvládají stovku už s 80g olovem a přitom zdolávání je pohodové. S neprůtažným vlascem je cítit každý výpad ryby.
            Shimano jsem testoval a tady vycházel nejlépe Beastmaster. Taky celkem tenký blank a výborná akce.

            Protože chceš chytat celkem z dálky (a na Mušově to chce hodně z dálky) asi bych Ti doporučil jít do toho Foxe, nebo lepšího Shimana.

            #261519

            Já bych osobně šel do Sonik sks 3lb.Myslím že ve svý kategorii je jeden z nejlepších.Ovšem pokud Ti nevadí,že první 2 očka jsou dvoupatková a ostatní jednopatková. Já osobně si myslím že jednopatková očka vůbec nevadí 🙂

            #261520
            Luba
            Účastník

              Mám na několik let starých prutech X-LINE VANQUISH od EXORI taky na předním dílu jenom jednopatková očka a nikdy nebyl problém. Naopak bych řekl že vzhledem k tomu že je přední díl lehčí mají mnohem příjemnější akci při zdolávání taky proto, že menší ovin oček na prutu špičku tolik neztuží. Dnešní Fuji očka jsou opravdu kvalitní a prakticky nezničitelná při trochu slušném zacházení.

              #261527
              carper
              Účastník

                Ahoj,
                mám již čtvrtou sezonu SONIKY SK3 a jsem s něma spokojený, tak bych šel do těch SKS. 🙂 A jedno ramínková očka nevadí.

                #261533

                Ahoj, chtěl bych taky poprosit o radu.
                Chtěl bych si pořídit prut na plavanou s navijákem. Prut bych chtěl aby stal tak kolem 1500 Kč a naviják cca.1000 Kč. Naviják bych si představoval spíš ze zadní brzdou. Poradil by mě prosim někdo? Děkuji

                #261534

                Bral by som Nash alebo Sonik . 🙂

                #262789
                Janco
                Účastník

                  Ma niekto skúsenosť so sonik sks black carp v libráži 2,75 ?

                  Odoslané z HUAWEI Y300-0100 pomocou Tapatalku

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.