začátek

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 7 roky a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Zápisy
 • #262870
  tadeaskotaska
  Účastník

   dobrý den chtěl bych se zeptat chci začínám s kaprařinou a chtěl bych poradit ohledně toho jak mám navázat celou sestavu co si nakoupit za bižuterii.atd.
   Budu nejspíš ch ytat na řece .
   Předem děkuji za odpovědi

   #262871
   Fit
   Správce

    Ahoj, tak doporučuji použít standardní únikovou montáž. Kup si nějaké závěsy na olova a k tomu odpovídající obratlíky, aby se to dalo zafixovat. Návazce zvol nějaké klasické, však si můžeš vybrat z nepřeberného množství, zde máš na to celou rubriku: http://www.lovkapra.com/category/montaze/ nebo http://www.lovkapra.com/tag/navazce/.

    Na řeku musíš použít větší olovo, záleží na tom, jaká to je řeka a jak velký tam je proud. Podle toho se musíš přizpůsobit.

    Pro začátek bych se nepouštěl do ničeho zbytečně složitého, stačí něco jednoduchého a funkčního viz. třeba tady na obrázku:

    [hsimg]http://www.lovkapra.com/wp-content/uploads/23.jpg[/hsimg]

    A nejlepší by asi bylo, kdyby Ti s výběrem pomohl už nějaký zkušenější rybář a šel s Tebou třeba i do ryb. potřeb a pomohl Ti vybrat.

   Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
   • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.