Zahájení nové sezony

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Zahájení nové sezony

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Zápisy
 • #254223
  CT Sazan
  Účastník

   Tak sem konečně po dlouhé zimě vyrazil na ryby, zvolil jsem jeden 2,5 hektarový rybník nedaleko mého bydliště. Za jeden den vez přípravy místa jsem dostal dvamenší kapry ( 3,5 a 4kg) na boilie od Tandem baits.Trošku mi to znepříjemňovala banda krmítkářů svým až příliš častými náhozy ale co se dá dělat. Opět skvěle fungovaly csl pelety od Nikla..Ve čtvetek a v pátek mam volno tak už si předvnaďuju jednu pěknou vodu a pokusim se o něco většího….

   #254225

   Ja som sa ešte na ryby,teda na kapra nebol akurát čo som bol vo francuúzsku a tam na pstruhy a potom čo som bol muškáriť na tečucich vodách…..ale otec bol od štvrtka na rybách niekde pri Maďarských hraniciach ,boli tam kaproveé preteky a skončil na peknom 2.MIESTE ,najvačšiu rybu čo chytili mala 12,5kg a nejaké 7-8kg a menšie……..to bolo všetko na gule od SBS patentka ,ale bola to lubovona technika tak chytali aj na plavák a pochytali dosť rýb ale menších hmotnostných kategorii a včera asi hodinu pred koncom preteku chytil do podberáka 16KG KAPRA ,ktorý bol chory,dosť zaplesnený,tak ho dal na podložku a poriadne vyčistili rany a vydezinfikovali,spolu z organizátormi ho presunuli do ineho rybníka 😉 😉
   Ale aj tak bol spokojný z výsledkom v sútaži!!!!

   #254297
   Fit
   Správce

    CT Sazan: Tak to je pěkné, ať se ti dále daří a můžeš informovat pak 😉 .

    #254380
    CT Sazan
    Účastník

     Tak jsem se vrátil od vody, konečně jsme vyrazili v kompletnim složení. Ale od kapříků jsme dostali na prdel. Kromě jednoho dorostence kolem 35 vůbec nic. Ale bylo velice zajímavé, pozorovat jeden jev.Přišli jsme déle oproti původnímu plánu ale stejně u vody nikdo nebyl. Neměli jsme připravený věci, protože nějak nebyl čas – byl sem rád že jsem stih jet krmit. Během přípravy věcí byla aktivita ryb v nakrmeném místě vysoká, když jsme se chystali k samotné akci přijeli dvě auta. Vystoupili nějací krmítkáři, i když si sedli daleko od krmného místa, bylo to jako když utne a už nacelym rybníku nevyskočila šupina…. Tak zejtra vyrazím hodně brzo, tentokrát sám a uvidí se …..

     #254382
     Fit
     Správce

      CT Sazan: Tak ať se ti daří! Jo, někdy má člověk trochu smůlu, ale ono se to prolomí. Já už se taky moc těším, až pojedu chytat na trochu delší dobu než na pár hodin 😉 .

      #254402
      CT Sazan
      Účastník

       Tak sem opět vyrazil a hotovej debakl… Ani pípanec…..

       #254403

       [quote=”CT Sazan”]Tak sem opět vyrazil a hotovej debakl… Ani pípanec…..

       podla mne je ešte skoro predsa je chladnejšie a vyste severnejšie od nás zrejme 😛 ešte treba počkat na čaro jari 😀

      Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.