Změna serveru a možné výpadky webu (8.3.2012)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Změna serveru a možné výpadky webu (8.3.2012)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Zápisy
 • #258556
  Fit
  Správce

   Zdravím všechny návštěvníky,
   zainvestoval jsem do tohoto webu a zakoupil nový a mnohem lepší webhosting. Dnes ve večerních hodinách udělám kompletní přesun celého webu na nový server.

   Mělo by to být potom všechno o něco rychlejší a bude větší disková kapacita (v podstatě neomezená). Pracoval jsem na tom celý včerejší den a noc, vůbec jsem nespal, protože s tím bylo spojeno spousta neočekávaných problémů 🙄. Ale vypadá to, že se mi všechno podařilo vyřešit. Tak mi držte palce, ať se to všechno povede spustit 😉 . Jinak bude po webu 😆 .

   Dnes v noci tedy může docházet k technickým výpadkům a hlavně se mohou ztratit některé nově napsané příspěvky, které sem někdo pošle zrovna v době přesunu. Tímto se všem omlouvám za možné problémy! Díky za pochopení a držte mi palce prosím 😉 .

   #258557
   Fit
   Správce

    Tak a mělo by to být už všechno přesunuté a funkční. Nakonec jsem to zvládl velmi rychle, měl jsem to připravené 😉 😉 😉 . Přes 20 000 souborů přesunuto 🙂 . Toto valí, to je rychlost, co říkáte?

    Uff, to jsem si oddychl, během dnešní noci jsem myslel, že vyhodím počítač z okna 😈 :geek: . Pokud jste někdo posílal e-mail mezi 17-18h večerní, tak je možné, že to nepřišlo. Také se v této době mohly ztratit příspěvky tady na fóru (pokud jste někdo něco psal).

    Ještě jednou díky za pochopení, ale myslím, že se nikomu ani nic podle všeho neztratilo 😉 .

    #258559
    Black pepe
    Účastník

     Fachčí to podstatne lepšie 😉 Dobrá práca!!! 😀

    Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.