Úvod Oznámení European Carp Classic 2022 přeložen na příští rok

European Carp Classic 2022 přeložen na příští rok

908
0

Populární kaprařský závod World Carp Classic pořádaný již několikátý rok na oblíbeném francouzském jezeře Madine se těší poslední dobou velké popularitě. Možná i proto se pořadatelé rozhodli uspořádat na jaře tohoto roku na Madine další prestižní kaprařské klání s názvem Europan Carp Classic 2022.

Tento závod měl být na rozdíl od WCC omezen na pouhých 60 míst, čímž měl být zajištěn větší komfort pro rybáře a z osudí losování měla být vyřazena neproduktivní místa. Akce se měla konat již na začátku dubna a měla probíhat podle téměř totožných pravidel jako World Carp Classic, tedy s povolenou délku vyvážky do vzdálenosti 350 m a povoleným lovem na 6 prutů. V trojčlenném týmu pak mělo být družstvům umožněno mít na vodě 2 lodě zároveň.

Vzhledem k přetrvávajícímu problému s ptačí chřipkou u jezera Madine ovšem musel být European Carp Classic naplánovaný na duben 2022 odložen až na rok 2023 (měl by se podle předběžných informací uskutečnit opět začátkem dubna). To je zajisté velká škoda, protože kapři bývají v tuhle roční dobu na Madine v perfektní kondici a závod tak mohl být opravdu velmi zajímavý. Závodníkům tedy nezbývá nic jiného, než si počkat na příští rok.

ECC
Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: