Úvod Kaprařský trh Giants fishing bivak Luxury 2 Man Bivvy

Giants fishing bivak Luxury 2 Man Bivvy

823
0

hobby-gVelmi propracovaný bivak, který byl pečlivě vyvíjen s ohledem na maximální komfort u vody. Velký důraz byl kladen na maximální odvětrání bivaku, které je velmi důležité v horkých letních měsících.

Přístřešek trubkové konstrukce, která se skládá ze tří žeber, a o výztuhu se starají rozpěrné tyče. Na tento bivak byl použit vysoce kvalitní vodě odolný materiál 10 000mm HH, který je 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky jsou v ceně přístřešku.

Produktové video:

Bivak je vybaven vylepšeným větracím systémem, který zajišťují dvě přední okna, tři velká v zadní části, která zajistí maximální odvětrání. Velký přední kšilt nad vchodem je navíc osazen dvěma praktickými úchyty na pruty. Přední vchodová část má tři výměnné panely na suchý zip, celo zakrytá, slída nebo moskytiéra.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Giants fishing bivak Luxury 2 Man Bivvy koupíte výhodně v e-shopu Chyťapusť.cz

Další vychytávkou tohoto bivaku je, že v nepřízni počasí můžete ve vchodové části vytvořit okénko díky použití dvojitých jezdců zipu. Další praktická věc – celý přední panel lze odepnout pomocí zipu a máte otevřený přístřešek. Přístřešek je dodáván s kvalitní pogumovanou podlážkou, která se k bivaku připne pomocí klasického zipu, díky tomu vám do bivaku nevleze hmyz a nezateče voda. Pro lepší a snadnou orientaci osazení podlážky do bivaku, jsme nechali našít 3D označení vstupu. Součástí bivaku je přepravní nylonová taška.

Parametry:
– Délka: 248cm
– Šířka: 308cm
– Výška: 150cm
– Hmotnost: 11kg
– Transportní rozměr: 110x20x20cm

Cena: 9.799,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: