Úvod Kaprařský trh Giants Fishing Bivak Monster Bivvy 2,5 Man + druhý plášť

Giants Fishing Bivak Monster Bivvy 2,5 Man + druhý plášť

855
0

Chyť a pusťLuxusní a velmi prostorný bivak trubkové konstrukce + druhý plášť v ceně 3.690,-Kč. Platí pouze pro prvních padesát zákazníků, zaváděcí akce!

Na tento bivak byl použit vodě odolný materiál 210D té nejvyšší kvality 10.000mm srážek, který je 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky, které jsou v ceně přístřešku. Bivak je vybaven větracím systémem jak v přední části, tak v zadní jsou dva velké otvory, které zajistí maximální odvětrání. Velký přední kšilt nad vchodem, je navíc osazen dvěma praktickými úchyty na pruty.

1

Konstrukce bivaku je vyrobena z aluminiové slitiny a pro maximální stabilitu, jsou přidány čtyři polohovatelné rozpěrné tyče. Přední vchodová část má tři výměnné panely na suchý zip – celo zakrytá, slídová nebo moskytiéra. Tento přístřešek je dodáván se zesílenou pogumovanou odnímatelnou podlážkou, která se uchytí k bivaku zipem. Díky svým obřím rozměrům, je bivak určen pro dva až tři rybáře.

Specifikace bivaku:
– délka: 320 cm
– šířka: 310 cm
– výška: 170 cm
– hmotnost: 15 kg
– transportní rozměr: 125 x 25 x 25 cm

Druhý plášť
Na tento plášť byl použit také vodě odolný materiál 210D té nejvyšší kvality 10.000mm srážek, který je 100% nepromokavý. Druhý plášť je v přední části osazen trubkovou výztuhou, která vytvoří praktickou předsíňku. Plášť je vybaven větracím systémem v přední části, které zajistí maximální odvětrání. Přední vchodová část má tři výměnné panely na suchý zip – celo zakrytá, slídová nebo moskytiéra.

Cena od: 10.660,- Kč

Koupit v e-shopu

Chcete-li, můžete přidat komentář:

Odešlete prosím svůj komentář!
Zadejte prosím své jméno