Úvod Kaprařský trh Giants fishing přístřešek Umbrella Brolly Luxury

Giants fishing přístřešek Umbrella Brolly Luxury

1 050
0

hobby-gVelmi prostorné a propracované brolly řady Luxury, to je naše vlajková loď v brolíčkách, která je vyrobená z materiálu s 10 000mm vodním sloupcem a naší legendární podlážkou na zip, díky které vám do brolly nezateče a nenavštíví nezvaní hosté (hmyz a hlodavci).

Deštníkový přístřešek moderní konstrukce, který vás potěší vnitřním prostorem a jeho snadným a rychlým sestavením. Miniaturní deštníkový mechanismus šetří potřebný prostor nad hlavou, ale zároveň je velmi pevný a robustní.

Produktové video:

Velký důraz byl kladen na kvalitní ventilaci, takže jsou vpředu a vzadu velká větrací okna. Plášť tohoto brolly je vyroben ze 100% nepromokavého materiálu s vodním sloupcem 10 000mm. Toto brolly je dodáváno se zesílenou, pogumovanou, odnímatelnou podlážkou, která se připojuje kvalitním zipem. Propojení podlážky se zipem je cca 12cm nad zemí, díky tomuto provedení vám do brolly nenateče voda a nedostanou se tam hlodavci či hmyz.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Giants fishing přístřešek Umbrella Brolly Luxury koupíte výhodně v e-shopu Chyťapusť.cz

Přední vchodová část má tři výměnné panely na suchý zip (celo zakrytou, nebo slídovou moskytiéru). Součástí brolly jsou čtyři teleskopické bouřkové tyče. Samozřejmostí je sada zatloukacích kolíků a přepravní tašky.

Technické parametry:
– Délka: 255cm
– Šířka: 205cm
– Výška: 145cm
– Hmotnost: 11,5kg
– Transportní rozměr: 190x20x20cm

Cena: 9.799,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: