Úvod Kaprařský trh Giants Fishing Umbrella Brolly 60 + stolek Bivvy Table ZDARMA!

Giants Fishing Umbrella Brolly 60 + stolek Bivvy Table ZDARMA!

901
0

Chyť a pusťNové propracované brolly od Giants Fishing, které bylo vyvíjeno pro dosažení maximální funkčnosti a komfortu. Nyní za nepřekonatelnou zaváděcí super cenu!

Leeda stolek Specimen Bivvy Table v hodnotě 489,- Kč zdarma!

1

Kompletně uzavíratelné brolíčko, které se snadno a rychle sestavuje. V přední části přístřešek mírně přečnívá přes přední panel, což nám zaručuje lepší ochranu proti dešti i při otevřených dveřích. Deštníková konstrukce je velmi stabilní a díky podpěrným zavrtávacím tyčím si zachovává vysokou stabilitu i při nepříznivém počasí. Na tento deštníkový bivak byl použit vodě odolný materiál té nejvyšší kvality 5.000 mm srážek, který je 100% nepromokavý.

2

Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky v osmi bodech, které jsou v ceně přístřešku. Dále jsou v ceně přístřešku čtyři podpěrné teleskopické tyče, dvě delší 90-150cm a kratší 60-100cm. Přední vchodová část včetně dvou boční oken jsou odvětrávaná a lze je snadno uzavřít. V zadní části brolly je menší ventilační okénko, které je samozřejmě kryto jako v přední části moskytiérou. Tento brolly přístřešek je dodáván s PU odnímatelnou podlážkou, která se uchytí na suché zipy. Součástí bivaku je 16ks zavrtávacích kolíků.

Specifikace brolly:
– délka: 250cm
– šířka: 260cm
– výška: 125cm
– hmotnost: 10,6kg
– transportní rozměry: 177 x 12 x 15 cm

Specifikace stolku:
– hliníková konstrukce stolku do bivaku
– skládací nohy
– pogumované stopy jako prevence proti uklouznutí stolku
– rozměry 40 x 24 x 17,5 cm

Produktové video:

Cena od: 3.870,- Kč

Koupit v e-shopu

Chcete-li, můžete přidat komentář:

Odešlete prosím svůj komentář!
Zadejte prosím své jméno