Úvod Kaprařský trh Giants Fishing Umbrella Brolly Exclusive Camo 60 + stolek Bivvy Table ZDARMA!

Giants Fishing Umbrella Brolly Exclusive Camo 60 + stolek Bivvy Table ZDARMA!

380
0

Chyť a pusťVerze našeho úspěšného a velmi oblíbeného brolly řady „Exclusive“ v atraktivním camo designu, navíc vylepšené o dvě velká zadní ventilační okna.

Kompletně uzavíratelné brolíčko, které se snadno a rychle sestavuje.

1

V přední části přístřešek mírně přečnívá přes přední panel, což nám zaručuje lepší ochranu proti dešti i při otevřených dveřích. Deštníková konstrukce je velmi stabilní a díky podpěrným hladkým tyčím si zachovává vysokou stabilitu i při nepříznivém počasí. Na tento deštníkový bivak byl použit vodě odolný materiál té nejvyšší kvality 5 000mm srážek, který je 100% nepromokavý.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Tento produkt koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky v osmi bodech, které jsou v ceně přístřešku. V ceně přístřešku jsou čtyři podpěrné teleskopické tyče, dvě delší 90-150cm a kratší 60-100cm, které mají zavrtávací špičku. Přední vchodová část včetně dvou bočních oken jsou odvětrávaná a lze je snadno uzavřít. V zadní části brolly jsou dvě velká ventilační okénka, které jdou v případě deště zcela uzavřít. Tento brolly přístřešek je dodáván s PU odnímatelnou podlážkou, která se uchytí na suché zipy. Součástí bivaku je 16ks zavrtávacích kolíků a transportní obal.

Rozměry:
– Délka: 250cm
– Šířka: 260cm
– Výška: 125cm
– Hmotnost: 10,6kg
– Transportní rozměry: 177x12x15cm

Cena: 4.490,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: