Úvod Články Halibut a dipy Carp Zoom v akci

Halibut a dipy Carp Zoom v akci

5 018
0

V nedávné době jsme opět po roce navštívili naši oblíbenou soukromou štěrkovnu Koblov. Každý rok tu zkoušíme nové věci a tentokrát jsme se zaměřili na dipy Carp zoom. Máme tu v poslední době úspěchy na Halibutové pelety, ale je zajímavé, že jen od určitých výrobců. Rozhodli jsme se spojit mini boilie Carp Zoom Krvavý červ, Halibut peletu a dipovat Amino dipem Carp Zoom Ryba/Halibut.

Na vlas jsme nejdříve navlékli peletu a po té doplnili mini boilie krvavý červ. Konečnou úpravou bylo smáčení v Amino dipu Ryba/halibut.

1
2

Výhodou této kombinace nástrahy je to, že nemusíte peletu zakapávat voskem a malé boilie vám ji udrží na vlasu. Další výhodou je, že dochází k rychlejšímu rozpadu pelety a kulička boilie je na dně zasypána rozpadem z pelety a tím se stává atraktivnější potravou pro ryby. Možná si myslíte, že na tuto kombinaci byli jen menší úlovky, ale opak byl pravdou.

3
4

Je to v celku jednoduchá kombinace a mohu říci, že se to i na jiných vodách velice osvědčilo. Záběry přicházely jak na nához, tak i na vyvážky a úlovky jsme zaznamenali vyšších váhových kategorií. Největším úlovkem zatím na tuto kombinaci byl kapr 92cm 18kg.

5

Co říci na závěr? Našli jsme variantu levné nástrahy v kombinaci s kvalitním produktem Carp Zoom. Osvědčilo se i mini boilie v kombinaci dvě kuličky nad sebou dipované Amino dipem Krvavý červ. Hodláme tuto metodu vyzkoušet na další vodě na kterou se chystáme v krátké době.

6

Rád jsem se s vámi podělil o novou zkušenost a přeji vám hodně úspěchů s nástrahami Carp Zoom.

7

Petrův zdar!

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: