Úvod Oznámení Hledáme redaktora webu LovKapra.com

Hledáme redaktora webu LovKapra.com

325
0

Máš rád kaprařinu? Zajímáš se o ní, disponuješ velmi dobrým přehledem v této oblasti a nečiní Ti problémy psát spisovně? Měl bys zájem tvořit a podílet se na obsahu tohoto webu? Možná jsi právě Ty tím pravým, koho hledáme!

Od nového člena redakce očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a také velkou samostatnost. Hlavně Tě však práce musí bavit!

Přidej se k nám do teamu...
Redaktorem našeho webu můžeš být i Ty!

Hlavní náplní práce bude především redaktorská činnost na tomto webu, případně i pomoc se správou profilů na sociálních sítích. Budeš aktivně vyhledávat informace a vytvářet nový obsah s kaprařskou tématikou. Můžeš psát vlastní články, úvody k zajímavým videím, domluvit si a vytvářet rozhovory s osobnostmi, poutavě zveřejňovat informace o nových produktech na kaprařském trhu, přidávat soukromé revíry do katalogu atd. Samozřejmě budeš občas dostávat i vhodné tipy na témata, o kterých napsat. Po předchozí domluvě je možné psát i recenze na různé produkty od firem. O veškeré nápady se podělíme a budeme spolupracovat.

Požadavky

– vlastní počítač s připojením k internetu
– výborná znalost češtiny
– alespoň základní znalost práce na PC (hlavně v textovém editoru)
– alespoň základní znalost nějakého grafického programu (pro úpravy a ořez obrázků)
– předchozí zkušenosti s psaním výhodou
– znalost práce s redakčním systémem WordPress výhodou (ale není podmínkou, rychle naučíme/pomůžeme)

Práce je vhodná především pro studenta střední nebo vysoké školy (ale samozřejmě není podmínkou, přihlásit se může kdokoliv). Nejedná se o práci na plný úvazek, ale pouze o externí spolupráci v řádu jednotek hodin týdně. Práci je možné vykonávat odkudkoliv a je možné si ji časově přizpůsobit dle potřeby.

Na oplátku nabízíme přivýdělek, který bude vyplácen každý měsíc. Výše Tvé odměny bude záviset od výkonu / odvedené práce (počtu zveřejněných příspěvků v daném měsíci). Kromě toho můžeš občas obdržet i různé zajímavé rybářské vybavení (například produkty z recenzí apod.).

Máš o práci redaktora zájem? Pokud ano, pošli prosím informace o sobě na e-mail info@lovkapra.com a sděl nám důvod, proč bys to měl být právě Ty! Případné ukázky vlastních textů vítány! Uzávěrka podání přihlášky je 11.7.2021 včetně.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: