Úvod Oznámení International Balaton Carp Cup 2016

International Balaton Carp Cup 2016

2 493
1

Po prvom veľmi zaujìmavom ročníku IBCC sa v termíne 24. – 30. apríla 2016 uskutoční v poradí druhý ročník tohto prestižného preteku na gigantickom jazere Balaton. Hoci k zahájeniu preteku nám ešte zostávajú necelé tri mesiace, už je isté, že tohtoročný pretek bude najväčší v históriì Balatonu.

Balaton závod

Prečo?

– Pretože už teraz sa registrovalo takmer 80 tímov zo 17 krajín a pravdepodobne sa tento počet ešte zvýši.
– V roku 2016 bude výrazne dlhšia pretekarská trať ako v minulom roku. K IBCC sa pridali nové obce a mestá, pribudli rybárske miesta vyznačené na trati dlhej 130km a to od severného pobrežia pri meste Balatonalmádi cez Keszthely po Fonyód na južnom pobreží!

závody na Balatonu

Okrem toho, v tomto roku bude pretek predĺžený o jeden deň! A aby toho nebolo dosť, nezabudnite na neuveriteľné ceny, ktoré je možne na IBCC vyhrať. Samozrejmosťou aj v roku 2016 budú každodenné priame televízne prenosy na stanici Fishing and Hunting!

Ak máš dosť odvahy, aby si sa zúčastnil na jedných z najväčších kaprárskych pretekov v Európe, tak sa neváhaj registrovat! Miesta veľmi nebezpečne ubúdajú!

Více informací a registrace:

http://ibcc.hu/english/balaton-regisztracio/
http://ibcc.hu/english/list/

Komerční sdělení

1 KOMENTÁŘ

 1. Startovné je 1200Euro za team.

  Samozřejmě výši startovného odpovídá také velikost výher:

  1. místo diplomy + 20.000 Euro
  2. místo diplomy + 10.000 Euro
  3. místo diplomy + 5.000 Euro

  Nejtěžší ryba závodu: diplom + 10.000 Euro

  V případě, že nejtěžší ryba závodu překoná registrovaný rekord ze svazových vod v Maďarsku získá její lovec další odměnu 10.000 Euro!

Chcete-li, můžete přidat komentář: