Úvod Kaprařská videa Video: Jak používat kaprařské fórum

Video: Jak používat kaprařské fórum

2 395
2

Nedílnou součástí webu LovKapra.com je kaprařské fórum, které slouží výhradně k diskuzím na kaprařská témata. Protože se množí různé dotazy, jak toto fórum používat a jak využívat různé funkce, rozhodli jsme se, že připravíme tento krátký videonávod, kde vás seznámíme se základními funkcemi na fóru.

V kaprařském fóru je možné diskutovat i jako neregistrovaný uživatel, ale v tomto případě jsou skryty rozšířené funkce a ovládání celého fóra není tak přívětivé (např. při každém psaní příspěvku je třeba zadávat antispamovou ochranu atd.). Mnohem lepší je se zaregistrovat a získat svůj jedinečný profil, který vám už nikdo nevezme a pod kterým budete psát velice pohodlně své příspěvky. Jako registrovaný člen fóra máte možnost vidět příspěvky, které jsou nové a které jste ještě nečetl(a) při každém vstupu na fórum. Dále vytvořit si vlastní galerii, přidat si avatar (profilovou fotku), psát soukromé zprávy ostatním členům a mnoho dalšího.

Členství ve fóru vám zajistí i možnost účastnit se různých soutěží o hodnotné ceny. Ty jsou na LovKapra.com vždy pouze pro registrované uživatele kaprařského fóra.

Následující video je vhodné pro všechny nové návštěvníky a neregistrované uživatele tohoto webu a také pro ty, kteří se chtějí podívat na základní funkce, které kaprařské fórum registrovaným členům nabízí. Těch funkcí je na fóru ještě mnohem více (zkušení uživatelé určitě používají). Toto je návod hlavně pro nováčky, aby jim to usnadnilo orientaci. Omluvte prosím místy méně kvalitní zvuk (nekvalitní mikrofon) a zkreslení hlasu. Věříme však, že video může být některým návštěvníkům užitečné, a proto jsme se ho rozhodli zveřejnit. Pokud jste na fóru novým členem, přečtěte si také prosím pravidla fóra, kterými se řídí diskuze.

Tip: Doporučujeme vám pustit si video na celou obrazovku a nastavit si vyšší kvalitu (až 1080p HD).

Videonávod používání kaprařského fóra – aktualizováno 23.5.2013

>> Nová registrace na kaprařské fórum <<

Pokud máte nějaké další dotazy ohledně používání fóra, můžete psát do diskuze pod tímto článkem a rádi vám odpovíme.

Komerční sdělení

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Díky za pochvalu. Popravdě jsem ale přemýšlel, jestli to vůbec mám pustit do světa, protože ten hlas z toho mikrofonu je celkem strašnej, je to jak kdyby to mluvil robot a taky jsem to mluvil bez nějaké předchozí přípravy a podle toho to vypadá :D.

    Ale tak zase novým uživatelům to může pomoct si myslím. Ukázal jsem jenom úplné základy a bude fajn, když to na fórum přivede další zapálené kapraře :).

Chcete-li, můžete přidat komentář: