Úvod Kaprařská videa Je lepší ztužený nebo ohebný návazec? (video)

Je lepší ztužený nebo ohebný návazec? (video)

10 151
3

A máme tu další zajímavé podvodní záběry, které byly natočeny v lednu a únoru tohoto roku. Autor tentokrát testuje, zda je lepší částečně ztužený návazec nebo kratší z poddajného materiálu. Jako nástraha byla pro tento videoexperiment použita kukuřice na vlasu. Díky videu můžeme sledovat, jak se kapři chovají k nástraze a jaká byla úspěšnost jednotlivých záběrů při použití těchto dvou rozdílných návazců.

Více kaprů bylo zaseknuto na částečně ztužený návazec, ale nebylo to jen štěstí nebo náhoda? Autor experimentu si tím není tolik jist a ukazuje i určité nevýhody, které použití tužšího materiálu má. Kapr totiž dříve napne návazec k olovu a může se leknout. Co si o tom myslíte vy? Jaký návazec máte raději a jaké jsou vaše zkušenosti? Svoje vlastní poznatky můžete ostatním sdělit v diskuzi pod videem.

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (480p).

Částečně ztužený vs ohebný návazec

Komerční sdělení

3 KOMENTÁŘŮ

  1. molca: To neví ani autor videa :). Více kaprů chytil na ztužený návazec, ale přečti si text, který jsem k tomu videu psal. Je to taková úvaha…, co je lepší. Asi záleží na tom, jak kde a jak kdy…

  2. Špatně sestavená montáž. Kapři měli dost času na ochutnání a vyplivnuti. Chybělo rovnatko atd.

Chcete-li, můžete přidat komentář: