Úvod Kaprařský trh JSA fish – Set hlásičů Impulse WS + přijímač + kufr

JSA fish – Set hlásičů Impulse WS + přijímač + kufr

1 147
0

Carp ConceptNovinka na trhu! Hlásič s dálkovým provedením s možností nastavení hlasitosti, tónu, citlivosti (čtyři úrovně), zdířkou pro připojení el. vahadla. Hlavní předností je ale výběr barvy jednotlivé diody, rybář si koupí jeden – až čtyři hlásiče (dle vlastního výběru) a sestaví si set hlásičů.

JSA fish - Set Hlásičů Impulse WS + přijímač + kufr
JSA fish – Set Hlásičů Impulse WS + přijímač + kufr

Návod na použití:
Tento el. hlásič je napájen baterií 9 V, která je umístěna pod krytem na zadní straně el. hlásiče. Kryt baterie uvolněte tahem ve směru dolů. Baterii 9 V vložte na symboly + -. Dbejte na to, aby kovové dotykové planžety byly správně nastaveny na kontakty baterie. V případě, že jsou volnější (různá délka baterií), lze je s opatrností napružit.

Hlásič zapnete stlačením tlačítka V, které je zároveň tlačítkem pro nastavení hlasitosti (4 polohy) s možností nastavení do nuly (opětovné stlačení). Tlačítko T je pro nastavení tónu a tlačítko S pro nastavení délky záběru. Po zapnutí se rozsvítí dioda, která po chvilce zhasne.

U hlásiče lze vyměnit barevný kryt diody (4 barvy). V případě, že kryt nebudete měnit, doporučejeme zalepit lepidlem.

Detail hlásiče - možnost změny barvy
Detail hlásiče – možnost změny barvy

Hlásič je vybaven vysílacím modulem, který má dosah až sto metrů a v případě dobrých atmosferických podmínek a rovného terénu i více (je třeba vyzkoušet). Na spodní straně je zdířka pro připojení el. vahadla.

Přijímač k hlásiči Impulse WS, který si rybář může zakoupit jednotlivě a sestavit set až čtyř hlásičů, hlasitost lze přepnout na vibrace a také si lze posvítit led svítilnou, která je zabudována v přijímači.

Detail přijímače
Detail přijímače

Návod na použití:
Tento přijímač je napájen bateriemi AAA (3 kusy). Baterie uložte pod kryt na zadní straně přijímače. Vkládejte je tak, že pól baterie – zasuňte na spirálu. Přijímač zapnete sklačením tlačítka V (4 polohy) nastavení hlasitosti. Tlačítko T je pro nastavení tónu (4 polohy). Spodní tlačítko je pro vypnutí hlasitosti a upozorňuje pouze vibracemi. Přijímač je vybaven diodovou svítilnou (tlačítko se symbolem žárovky). Tlačítko stlačte a přidržte. Na vrchním dílu přijímače je zdířka pro upevnění zavěšením.

Kufr pro bezpečnou přepravu celé sady
Kufr pro bezpečnou přepravu celé sady

Spárování s hlásičem VSX:
Zapněte přijímač a hlásič. Na zadní straně přijímače je menší kulatá zdířka. Do této zdířky zasuňte tyčku (kulaté párátko). Uvnitř je tlačítkový spínač, který stlačením aktivujete. Po stlačení – aktivaci přijímače na hlásiči otočte kolečkem tak, jako byste měli záběr. Na přijímači se rozsvítí příslušná dioda. Další hlásič připojíte k hlásiči stejným postupem. Jednotlivě barevné diody na hlásičích upravte podle barvy na přijímači.

Parametry:
Obal na set Impulse WS přijímač + až čtyři hlásiče.
Set 1+1 – sada hlásičů 1x a 1x přijímač – lze kdykoli dokoupit do sady až 4+1.
Lze koupit vše i samostatně.

Cena od: 1.700,- Kč

Koupit v e-shopu

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: