Úvod Kaprařská videa Kaprařina je dřina (video)

Kaprařina je dřina (video)

8 209
3

V následujícím videu se můžete pokochat tím, jak to vypadá, když se jarní lov kaprů opravdu vydaří. Uvidíte zdolávání krásných kaprů na jemnější kaprařské nářadí. Kdo si už někdy takto pěkně zachytal, jistě ví, jak je to parádní pocit…

Ve videu účinkuje Fishky, kterého můžete znát také z jeho DVD s názvem Jak na amura. Ukázku můžete zhlédnout v příspěvku Jak na amura (ukázka DVD).

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (480p).

Kaprařina to je dřina

Komerční sdělení

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Ahoj, paráda. Ale. Když jsem byl mladý tak mě naučili měřit ryby jinak. A sice že se dal metr na zem a ryba se položila na něj. Doporučuju vyzkoušet, každá ryba je pak o docela dost kratší. Myslel jsem, že je to tak obecně rozšířené měření ryb a docela mě jímá hrůza co by nastalo, až by mě kontroloval porybný, přeměřil mi ryby ve vezírku a logicky by naměřil jinou délku ryb než bych měl zapsáno. Ještě že ryby skoro nikdy neberu.

    zákon zní takto: http://www.rybsvaz.cz/?page=legislativa/rybarsky_rad_2011

    a tak tu vzniká právní vakuum a prostor pro dohady. Co si o tom kdo myslíte? Většina rybářů se úplně třese na řízek z kapra, (pravda, ti sem asi nepíší) a tak například při horní míře 65 cm naměřené starým a u drtivé většiny starších rybářů vžitým způsobem bude mít kapr 65, změřený způsobem z videa nejméně 68-69, co pak? Tom.

  2. Zdarec rybáři, Vy kluci ušatí.. šak to vydeo je natočeno na Včelínku v Břeclavě.. taky jsme tam chytli krásné kusy 🙂 Divočáci

Chcete-li, můžete přidat komentář: