Úvod Kaprařský trh Kaprařský batoh Delphin Area CARPER Carpath XXL

Kaprařský batoh Delphin Area CARPER Carpath XXL

883
0

DelphinDelphin AREA Carper je velmi praktický rybářský batoh, který byl navržen s ohledem na praktické využití tak, aby do něj mohli rybáři vkládat všechny potřebné věci a následně je odnést na zádech. Mnozí z vás se musí přemístit na svůj hotspot pěšky i několik kilometrů. A přesně tento batoh vám to umožní. Co se týče komfortu nošení, tak má batoh polstrovanou zádovou část s logem Delphin, polstrované ramenní popruhy s hrudním popruhem a také má polstrovaný úchop na ruku z EVA pěny.

1

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kaprařský batoh Delphin Area CARPER Carpath XXL koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

Naprojektovaný byl s důrazem na praktičnost, trvanlivost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Taška je ze všech stran osazena 6mm polstrováním pro maximální ochranu vašeho příslušenství uvnitř. To přispívá k tomu, že batoh je mimořádně stabilní a drží si svůj tvar.

Celá spodní část batohu je osazena vyztuženou, 5cm vysokou, nepromokavou vrstvou, která dovoluje položení batohu na mokrý povrch. To ještě více přispívá k tomu, že taška je také na spodní straně mimořádně stabilní a drží si svůj tvar.

Kaprařský batoh Delphin Area CARPER Carpath XXL
Batoh Delphin Area CARPER Carpath XXL na fotce z výstavy

Na obou stranách se nacházejí dvě objemné kapsy. Vepředu se nachází jedna menší dvoukapsa.

Batoh je vybaven kvalitními zipy. Vnější zipy jsou opatřeny plastovými taháčky. Design tašky doplňuje naše jedinečná hnědá CARPATH kamufláž se siluetami kaprů.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kaprařský batoh Delphin Area CARPER Carpath XXL koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

Technické parametry:
– Celkový rozměr včetně kapes (šxvxh): 50x55x35cm
– Rozměr hlavní části batohu (šxvxh): 30x55x30cm
– Rozměr přední kapsy (šxvxh): 30x20x5cm
– Rozměr boční kapsy (šxvxh): 10x45x25cm

Kamufláž CARPATH je unikátním a patentovaným designovým vzorem, který v sobě skloubil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprů, které tuto kamufláž tvoří. Tento jedinečný a neopakovatelný návrh pochází kompletně z dílny značky Delphin a posouvá hranice vašeho rybářského vybavení do zcela nové dimenze.

Cena: 1.571,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: