Úvod Kaprařský trh Kaprařský trh 2/2015

Kaprařský trh 2/2015

3 792
0

Leden utekl rychle jako voda a s únorem tedy přichází i aktuální přehled z kaprařského trhu, který pro vás každý měsíc připravujeme. Tentokrát začneme exkluzivní novinkou pro rok 2015 – krmící raketou Xplode! Nepřehlédněte však ani ostatní novinky! Na spoustu z nich se budete moci podívat už brzy na blížící se výstavě FOR FISHING v Praze, která startuje již 12.2.!

Krmící raketa Xplode

kamofishNovinka pro rok 2015! Po systematických analýzách profesionálních rybářů a inženýrů, bylo vytvořeno zařízení, které je extrémně jednoduché k použití, má excelentní aerodynamické schopnosti a samozřejmě dokonalý inovační systém otevírání a zavírání. Xplode má za úkol povznést vaše rybářské hobby a výsledky z rybaření na nejvyšší úroveň.

Krmící raketa Xplode

Proč Xplode:
– Žádná ztráta krmení předčasným vysypáním
– Jednoduché plnění
– Manipulace jednou rukou
– Raketa je plovoucí
– Použití pro mnoho druhů krmení /boilie, pelety, kukuřice, živé nástrahy/
– Výborná aerodynamika
– Materiály vysoké kvality
– Masivní design
– Plnění na maximální objem

Zobrazit další informace o raketě Xplode

Cena: 499,- Kč

Koupit v e-shopu


Plovoucí boilies Superfeed pop-up 18mm/250ml

kamofishSuperfeed Pop-up boilies, které jsou vytvořeny na základě dlouholetých zkušeností ve výrobě kaprových návnad. Speciální výrobní technologie a ultra-lehká směs, ze kterého jsou vyrobeny, nám umožnilo dosáhnout vynikající vztlak.

Fluo barvy našeho SuperFeed Pop-up zaručeně lákají, kdy žádný kapr nebude kolem nich proplouvat lhostejně. Vynikající viditelnost, výtlak a intenzivní vůně, dělají z Pop-up SuperFeed vynikající návnady v kalné vodě nebo při metodě zig-rig. Při použití Pop-up SuperFeedu na takzvaného panáčka, bude sestava ideálně vyvážena.

plovouci-boilies-superfeed-pop-up

Cena: 147,- Kč

Koupit v e-shopu


NGT Sada signalizátorů Bite Alarm VS 3+1

NGT logoNovinka od NGT, která reaguje na požadavky anglických rybářů. Velmi oblíbený hlásič VS byl doplněn o přijímač s dosahem až 200m (podle podmínek). Hlavními přednostmi jsou vodotěsnost a již zmíněné integrované Snag Bars. Součástí balení jsou i dvě náhradní Snag Bars v délce 75mm. Můžete se tedy rozhodnout, zda budete používat hlásič bez nebo s kratšími či delšímí Snag Bars.

5

Malou nevýhodou může pro někoho být absence automatické noční diody. Ta se dá zapnout pouze manuálně podržením tlačítka Volume. Po její aktivaci se záběrová dioda stabilně rozsvítí. Při záběru pak začne 20s blikat. V případě denního režimu dioda zůstává zhaslá a rozbliká se pouze při záběru.

Podívat se můžete také na následující produktová videa:

– 4ks snag bars (na závit) 2x 20mm + 2x 75mm
– Nastavení tónu
– Vibrace přijímače (podržením tlačítka Volume)
– Nastavení frekvence
– Manuální noční dioda
– Nastavení hlasitosti (až do nuly)
– Slot pro připojení svítících swingerů
– Vodotěsnost
– 20 sec poziční dioda po záběru
– barva diod: Modrá, Zelená, Červená
– Baterie v přijímači (4xAAA)
– Baterie v hlásiči (LRV08)

Cena: 2.360,- Kč

Koupit v e-shopu


Chladící taška Premium XL

mivardi-logoProstorná chladící taška s metalickou fólií zlepšující izolační vlastnosti. Je vhodná pro uchování nástrah nebo potravin v chladu. Materiál B-POL600D zajišťuje vysokou odolnost a omyvatelnost.

chladicí taška

Cena: 713,- Kč

Koupit v e-shopu


Pouzdro na montáže Premium

mivardi-logoTuhý tubus s vloženým válcem z tvrdé EVA pěny pro pohodlné uložení návazců libovolné délky, včetně populárních dlouhých zig-rig montáží.

pouzdro na montáže premium

Cena: 428,- Kč

Koupit v e-shopu


Pouzdro na cívky Premium L

mivardi-logoPraktické pouzdro pro přepravu 3ks náhradních cívek se zavíráním na suchý zip.

3

Cena: 181,- Kč

Koupit v e-shopu


Vanička pod kapra New Dynasty

mivardi-logoNekompromisní řešení v péči o váš úlovek. Prostorná vanička s trubkovým rámem a čtyřmi teleskopickými nohami pro bezpečné položení úlovku i ve členitém terénu a jeho odháčkování a ošetření. Důmyslně řešené víko umožňuje rychlé uzavření vaničky a napomáhá zklidnění ryby zakrytím její hlavy. Zároveň umožňuje polévání ryby vodou přes pogumovanou mřížku. Voda odtéká otvory na obou čelech. Vanička je doplněna polstrovanou podložkou na klečení při focení a další manipulaci s rybou. Velkou výhodou je minimální transportní velikost složené vaničky.

4

Cena: 1.891,- Kč

Koupit v e-shopu


Delphin PVA pančucha na tube + tĺk / 7m

delphinVodou rozpustná PVA sieťka od slovenskej značky Delphin je určená na uloženie vnadiacej zmesi pozostávajúcej z kŕmnych boilie, peliet, kukurice, či iného partikla. Táto sieťka je umiestnená na tube, s ktorej pomocou je veľmi jednoduché ju naplniť návnadou za pomoci priloženého tĺku. Takto pripravená zmes zabalená v sieťke sa pripevní k montáži spolu s chytacou nástrahou a umiestni sa na miesta lovu. PVA sieťka sa po čase priamo úmernom teplote vody rozpustí a tak uvoľní kŕmnu zmes v blízkosti chytacej nástrahy, čím výrazne zvýši jej atraktívnosť pre kaprovité ryby.

Rozmer: 25mm(úzka), 37mm(široká)

Upozornenie: PVA produkty sú vodou rozpustné, manipulujte s nimi preto len so suchými rukami aby nedošlo k ich deformácii či poškodeniu.

pva punčocha

Cena od: 221,- Kč

Koupit v e-shopu


PVA páska Delphin / 20m

delphinVodou rozpustná PVA páska od slovenskej značky Delphin je určená na uzatváranie PVA sieťok, alebo vreciek. Tak isto výborne poslúži aj na navliekanie boilies, alebo peliet. Jednoznačnou výhodou oproti niti je možnosť presného a jednoduchého umiestnenia návnady.

Upozornenie: PVA produkty sú vodou rozpustné, manipulujte s nimi preto len so suchými rukami aby nedošlo k ich deformácii či poškodeniu.

pva-paska

Cena od: 53,- Kč

Koupit v e-shopu


PVA sáčok hranatý s otvormi zaťahovací Delphin / 10ks

delphin
Zaťahovacie hranaté rozpustné PVA vrecko s otvormi od slovenskej značky Delphin je určené na uloženie suchej vnadiacej zmesi pozostávajúcej z kŕmnych boilie, peliet, kukurice, či iného partikla. Takto pripravená zmes zabalená vo vrecku sa pripevní k montáži spolu s chytacou nástrahou a umiestni sa na miesta lovu. PVA vrecko sa po čase priamo úmernom teplote vody rozpustí a tak uvoľní kŕmnu zmes v blízkosti chytacej nástrahy, čím výrazne zvýši jej atraktívnosť pre kaprovité ryby.

Upozornenie: PVA produkty sú vodou rozpustné, manipulujte s nimi preto len so suchými rukami aby nedošlo k ich deformácii či poškodeniu.

pva sáček

Cena od: 81,- Kč

Koupit v e-shopu


Delphin TAIGA

delphinTAIGA je najnovším teleskopickým prútom od slovenskej značky Delphin. Vínovo-bordová farba je inšpirovaná úspešnou radou prútov ETNA. Výberovými vlastnosťami TAIGY je extrémna skladnosť (veľmi malá transportná dĺžka), výnimočne štíhly blank a vysokokvalitné spracovanie za skvelú cenu. Tento prút si zamilujú všetci rybári používajúci teleskopické prúty!

Transportná dĺžka u všetkých troch modelov nepresahuje 80cm a v najhrubšej časti majú len cca 2cm priemer blanku!

Delphin Taiga

Cena od: 1.089,- Kč

Koupit v e-shopu


A to je z únorového kaprařského trhu vše. Další vydání zveřejníme zase na začátku příštího měsíce. Děkujeme vám, že nakupujete u firem, které u nás inzerují. Podporujete tím i naší redakci! A pokud už chodíte k vodě na kapry, tak ať se vám daří! 🙂

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: