Úvod Kaprařský trh Kaprařský trh 3/2014

Kaprařský trh 3/2014

1 691
0

Březen už panuje několik dní, a tak nesmíme zapomenout ani na naše tradiční zprávy z kaprařského trhu…

TUNGSKIN

carphouseNová zbraň pro kapraře je zde!

Dovolujeme si vám představit šňůrku, kterou by měl mít každý kaprař ve své výbavě! Tato šňůrka je potažena tolik oblíbeným a v dnešní době stále více používaným tungstenem a posouvá tak návazcový materiál zase o krok dál!

3

Šňůrka díky její váze dokonale kopíruje dno a pro kapry je takřka neodhalitelná! Tungsten se dnes využívá místo plastických olov nebo je obsažen v tzv. “olověnkách”. Jeho nespornou výhodou je vyšší hmotnost oproti olovu a lepší přilnavost. Ani zkušení kapři nebudou tuto prezentaci vaší nástrahy znát, a tak je budete moci snáz přelstít. Tmavá barva, ve které tuto šňůrku nabízíme, se perfektně hodí do všech typů vod, a tím je univerzální pro různé situace a pro tvorbu různých typů návazců.

TungskinTungskin

Potah je elastický a tím pádem opravdu velmi dobře drží na šňůrce, která se nachází uvnitř. Tungskin krásně drží tvar i při zdolání více ryb na stejný návazec. Verze v 15lb a 25lb mají uvnitř krásně jemnou a poddajnou šňůrku, která přitom vydrží i lov v těžších podmínkách. Verze 35lb je ideální do velmi těžkých podmínek a na vody plné vázek.

Nabízíme ve třech průměrech, a to 15lb, 25lb a 35lb.

Cena: AKCE! 449,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


PVA punčocha náhradní 50 m

carphousePředstavujeme vám náhradní PVA punčochu v největším množství, jaké nabízíme. Toto 50m balení je zejména pro rybáře, kteří mají to štěstí být často na rybách nebo například pro ty, kteří se účastní různých závodů a pro které bývá PVA punčocha neodmyslitelnou součástí výbavy. Balení obsahuje 5 x 10m.

PVA

Rozpustnost této punčochy je ideální pro většinu roku, kdy voda má od 9°C – 30°C. S touto punčochou lze lovit jak na mělké vodě i na hloubkách okolo 20m, jelikož její rozpustnost je oproti jiným PVA punčochám na trhu uzpůsobena tomu, aby PVA vždy dopadla s návnadou až na samé dno a až tam začala naplno pracovat. Toto platí i při lovu v teplejší vodě kolem 20 – 25°C.

Velmi jemné pletení zaručuje opravdu široké možnosti použitelnosti. Díky výpletu lze použít minipeletky o velikosti 1mm, method mix nebo také červy. Toto pletení taktéž zaručuje to, že se punčocha nerozbije o hladinu ani při sebesilnějším náhozu, tak jak tomu může být u jiných typů PVA punčoch.

2

Nabízíme v průměrech 16mm – SKINI, 25mm – BOILIE a 35mm – WIDE.

Cena: AKCE! 999,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


MESH STICKY POCKET

carphousePředstavujeme vám další z produktů anglické firmy Thinking Anglers. Jde o nalepovací taštičku na kbelík, která je praktický pomocník při krátkých vycházkách, zavážení nebo předkrmování. Použití je velmi jednoduché. Stačí nalepit na okraj čistého kbelíku a je hotovo. Tato taštička se skládá ze dvou kapes, které se dají uzavřít a do kterých můžete vložit například prak, tubus s PVA punčochou, nůžky, marker a další věci, které chcete mít u krmení. Máte tak vše pohromadě na jednom místě a vždy po ruce.

ccc

Cena: 199,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Obalovací pasta Rapid

mivardi-logoNová série obalovacích past s dlouhou trvanlivostí na nástraze. Velmi dobře drží na hotovém boilies i na Pop Up kuličkách. Tyto nové pasty jsou složeny z originálního boilie mixu daného druhu boilies, přísad pro dosažení požadované konzistence a rozpustnosti, esencí, tekutých potrav a R-FACTORu. Ihned po vhození do vody se pasta začne pozvolna omývat a uvolňovat výrazný potravní signál do okolí nástrahy.

12

Cena od: 94,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Pelety Rapid Extreme

mivardi-logoNová řada skutečně extrémních pelet. Jsou vyrobeny zcela bez přídavku esencí. I přesto mají silné aroma, které vždy vychází z hlavní složky, použité v konkrétním druhu pelety. Maximální množství složek je před výrobou extrudováno pro zajištění výborné stravitelnosti. Tradičně rychlá účinnost pelet se v případě řady Rapid Extreme s vyšší selektivností, obvyklou u nejvyšších sérií boilies.

pelety

Cena od: 161,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Boilies Rapid Easy Catch

mivardi-logoÚplně nová řada boilies Rapid. Tyto rychle působící nástrahy fungují i při krátkých, jednodenních vycházkách. Stejně tak je můžete požít v situacích, kdy ryby nejsou příliš aktivní. Složení mixu a vysoký podíl extrudovaných složek podporuje práci ve studené vodě. Kvalitní esence a výrazné barvy zajišťují vysokou atraktivitu i bez použití boosterů. Optimální konzistence a použití R-FACTORu umožňují snadné nastražení (propíchnutí) a zároveň velkou výdrž.

boilies-mivardi

Cena od: 142,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


NGT vážící sak Deluxe Floating Sling

NGT logoVelmi povedený a opravdu hodně robustní plovoucí vážící sak. Sak je vyroben z venčí odolného a zevnitř velmi jemného materiálu 420D PVC v kombinaci s extra pevnou ale jemnou síťovinou.

Celý sak lze po stranách rozepnout, což umožní pohodlné vypuštění ryby ze břehu a jeho skladování přímo na podložce. Perfektně sedne do naší bazénkové podložky.

Díky čtyřem plovákům a dutým hliníkovým trubicím je extrémě plovoucí. Je tak skvělou pomůckou při fotografování ve vodě. Robustnost, velikost a několikrát prošívané švy ho předurčují k vážení těch největších úlovků.

12

Cena: 656,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


NGT Velký organizér na návazce

NGT logoVelmi povedený multifunkční organizér na návazce a příslušenství. Obsahuje 12 připínáčků na tvrdé návazcové desce, 5 tvrdých a odnímatelných PVC sáčků, plastový box s množstvím oddělených přihrádek. Celý organizér je vyroben z kvalitního materiálu 600D polyester, který je velmi odolný.

Rozměry: 62 x 42 x 32 cm

1

Cena: 499,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Tandem Baits Impact boilies 18mm/1kg + Impact Attract Dip ZDARMA

kamofish25 příchutí! To je sortiment, který vám dá opravdu na vybranou. Toto boilies můžete používat na všech typech vod. Široký výběr vám dává možnost objevit nepřekonatelnou příchuť na specifických revírech.

impact

Cena: 272,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu

Zobrazit další nabídky řady IMPACT


Nabídka boilies od Sušárna Kratonohy

susarna-kratonohyBoilies postavené na osvědčených mixech českého výrobce Imothep carpbaits. Obsahuje rybí moučky, přírodní extrakty, ptačí zoby, tekuté potravy, přírodně identické aroma, konzervant a barvivo. Postaveno tak, aby bylo více otevřené ve vodním prostředí. Po vhození do vody ihned pracuje a intenzivně uvolňuje atraktatny do okolí. Vhodné na kratší vycházky a stojatou vodu.

Baleno v praktických kbelících po 1 a 2,5 kg. Pro zvýšení atraktivity doporučujeme přelít boostererm.

72-halibut75-jahoda

1

Cena za 1 kg: 195,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


A to je z březnového kaprařského trhu vše. Další vydání zveřejníme zase na začátku příštího měsíce. Děkujeme vám, že nakupujete u firem, které u nás inzerují. Podporujete tím i naší redakci!

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: