Úvod Kaprařský trh Kaprařský trh 3/2015

Kaprařský trh 3/2015

1 849
0

Po výstavě For Fishing, která se nedávno konala v Praze, máme na trhu velkou spoustu novinek, které zde firmy představily pro rok 2015. V následujícím tradičním přehledu se můžete podívat na některé z nich a nejen to…

Lehátko New Dynasty AIR8

mivardi-logoUnikátní osminohé lehátko s integrovanou samonafukovací matrací, fleecovým potahem a velmi pohodlným velkým polštářem. Vzduchová matrace poskytuje mimořádný komfort, který se prakticky vyrovná kvalitní posteli ve vaší ložnici. Vzduchová vrstva v matraci je zároveň vynikající tepelný izolant. Lehátko je 100% ploché díky konstrukci rámu bez použití kloubu. Pokročilý napínací systém ve střední části umožňuje zvýšit celkovou “tvrdost” matrace. Nohy jsou osazeny velkými patkami a spolehlivým systémem aretace.

1

Cena: 6.166,- Kč

Koupit v e-shopu


Lehátko Professional FLAT8

mivardi-logoRozměrné a 100% ploché lehátko se silně polstrovanou matrací a hřejivým fleecovým potahem. Ve vrchní části je integrovaný velký a pohodlný polštář. Lehátko je vybaveno pokročilým napínacím systémem pro účinnou regulaci tuhosti matrace. Osm teleskopických nohou je osazeno velkými patkami a spolehlivým systémem aretace.

2

Cena: 3.411,- Kč

Koupit v e-shopu


Boilie mixy Rapid

mivardi-logoSuché směsi na výrobu bolies s originálním složením mixu, používaným při výrobě hotových boilies Rapid Champion Platinum. Jejich použití umožňuje snadnou přípravu čerstvého boiies s perfektním výsledkem a jistotou mimořádně kvalitního složení. Bližší informace o jednotlivých variantách se shodují s popisem našich hotových boilies stejných názvů. Domácí příprava boilies umožňuje výrobu různých průměrů a tvarů, úpravu konzistence dle aktuálních podmínek, vlastní dávkování nebo jiné experimenty s přidaným aroma, atd.

3

Cena: 656,- Kč

Koupit v e-shopu


Bižuterie PeCarp

Nová značka bižuterie PeCarp je k dostání prozatím pouze u nás v e-shopu NGTFISH.cz. Jedná se o naší privátní značku, založenou za účelem prodeje bižuterie a jiných drobných rybářských potřeb. Veškerou bižuterii nakupujeme ve velkém množství po celém světě, od České republiky, přes Velkou Británii až po Indii a Japonsko. Všechny nabízené produkty sami používáme a máme je dlouhodobě odzkoušené.

Bižuterie PeCarp

Díky tomu, že nakupujeme přímo u výrobce, můžeme vám nabídnout velmi atraktivní cenu u všech druhů nabízené bižuterie. Další, velmi zajímavou možností, je nákup bižuterie ve větším počtu. Potřebujete-li větší množství jakékoliv nabízené bižuterie, můžeme vám při určitém odběru nabídnout ještě lepší cenu! Do 10. března je navíc všechna bižuterie zlevněna o 30%. Neváhejte a vyzkoušejte naše produkty!

3

Cena: dle zvolené bižuterie

Koupit v e-shopu


Konopný olej (Hemp oil) – 200ml

Krmiva KratonohyNovinka 2015. Konopný olej lisovaný z technických odrůd konopí. Jedná se o 100 % jednodruhový jedlý rostlinný olej lisovaný za studena. Je v čistě přírodním stavu, bez přidaných látek, a není rafinován. Specifická vůně.

Konopný olej

Cena: 99,- Kč

Koupit v e-shopu


Krmné pelety 12mm a 20mm, 2.5kg

Krmiva KratonohyNovinka 2015! Pelety vlastní výroby a receptury se střední dobou rozpadu cca 50min, která závisí na teplotě, proudu vody a aktivitě bílé ryby. Nově postavený mix se zvýšeným obsahem rybích mouček (dominuje lososová moučka). Dále obsahuje biskvitovou moučku, obilné šroty, látky podporující trávení jako např. inulin apod., přírodně identické aroma, konzervant a přírodní barviva. Menší část složek se během rozpadu pelety vznáší sloupcem a šíří tak pachovou stoupu nejenom v blízkém okolí návnady.

Pro zvýšení atraktivity doporučujeme přelít boosterem, melasou, rybím či řepkovým olejem. Vhodné kombinovat při kobercovém krmení s rychle se rozpadajícími peletami 6 a 8mm. Baleno v igelitovém pytli po 2.5kg. Na výběr několik příchutí!

45

Cena: od 120,- Kč

Koupit v e-shopu


Delphin Impala Carp 360cm/3,00lbs

delphinNajvyššia trieda kaprárskych prútov od slovenskej značky Delphin. IMPALA Carp je špičkovým prútom najvyššej akosti s blankom vyrobeným z čistého karbónu.Extrémne štíhly trojlibrový blank s dokonalou, plne parabolickou akciou je osadený veľkými 50mm očkami a sedlom navijaka značky FUJI! Blank je výnimočný svojim decentným tmavo hnedým sfarbením, kombinovaným so zlatými detailami. Nadčasový dizajn výborne splynie s okolitým prostredím na rybačke. Na povrchu blanku sa nachádza mikrovrstva vysoko oderu vzdorného matného laku, ktorý má v porovnaní s klasickým lesklým plnolakom viacero výhod. Medzi iným aj nižšiu hmotnosť, pružnejšie správanie sa blanku pri záťaži, lepšiu odolnosť a trvácnosť. Rukoväť prúta je riešená minimalisticky s dôrazom na ergonomické držanie a ľahkú údržbu. Prút sa výborne hodí na ďaleké nahadzovanie a dopraje výnimočný pôžitok z každého zdolávania. Dostupný je v dĺžke 360cm vo dvoj, alebo troj dielnom vyhotovení.

Technické parametre:
3 diel – Dĺžka 360cm / 3.0lbs / Počet očiek 6 / Hmotnosť 320g / Transportná dĺžka 130cm
2 diel – Dĺžka 360cm / 3.0lbs / Počet očiek 6 / Hmotnosť 320g / Transportná dĺžka 190cm

Delphin Impala Carp

Cena od: 1.957,- Kč

Koupit v e-shopu


Delphin Long Shot feeder + 4 špičky

delphinPrút ktorého názov priamo evokuje jeho určenie. Ďaleké hody a presné zásahy na vopred určené miesto, to je nekompromisný Long Shot. Tento výnimočný feedrový prút od značky Delphin je určený na veľké vodné plochy či mohutné rieky. Nestratí sa však ani na menších vodách, kde opäť dominuje. Prút je tvrdší, postavený na 3,5 librovom blanku, čo je citeľné už pri prvom uchopení. Očká sú oproti klasickým feedrovým prútom o poznanie väčšie tak na dieloch, ako i na samotných špičkách. Tých je samozrejme k prútu viacero. 2kusy sklolaminátových o tvrdosti Medium a 2 kusy karbónových o tvrdosti Heavy. Celkovo teda prút obsahuje 4 špičky, uložené v odolnom púzdre. Rukoväť prúta je vyrobená z EVA peny a je delená, čo okrem iných výhod znamená aj ľahkú údržbu. Obe varianty majú telo pozostávajúce z 3 dielov a samostatnej špičky.

Technické parametre:
Delphin LS 360cm / 3,5lbs / 3 diely + špička / 7 očiek na prúte + 6 na špičke / Hmotnosť 245g / Transportná dĺžka 125cm
Delphin LS 390cm / 3,5lbs / 3 diely + špička / 8 očiek na prúte + 6 na špičke / Hmotnosť 260g / Transportná dĺžka 135cm

Delphin Long Shot feeder

Cena od: 1.901,- Kč

Koupit v e-shopu


FIN DIRECT CARP – NEW SKIN LINE oderuvzdorná

finPre sezónu 2015 sme inovovali veľmi populárnu – oderuvzdornú poťahovanú šnúru SKIN LINE. Základná inovácia spočíva v zmene zloženia povrchovej PVC vrstvy. Pôvodná hnedá bola nahradená transparentnou. V spojení s vnútornou kamuflážovou šnúrou vytvára veľmi peknú, kamuflážovú štruktúru. Prispôsobí sa tak akémukoľvek prostrediu. Zmena nenastala len vo farbe ale aj v zložení. Do PVC vrstvy boli pridané aditíva, ktoré výrazne zvyšujú jej odolnosť voči oderu aj pri oveľa tenšej hrúbke poťahu. Na pocit je táto šnúra jemnejšia a hlavne ohybnejšia. Je ideálna pre výrobu nenápadných kaprárskych náväzcov. Pri aplikácii stačí jednoducho stiahnuť poťah z časti šnúry. Získate tak na jednej strane kamuflážovú jemne pletenú šnúru a na druhej strane kamuflážovú oderuvzdornú šnúru. Šnúra sa takto prispôsobí dnu a dizajnovo sa stratí medzi konárikmi a ostatnými bežnými predmetmi, ktoré sa nachádzajú na dne jazera alebo rieky.

Skin Line

Cena od: 125,- Kč / 5 m

Koupit v e-shopu


Colors pop-up pasta

carp-secretNOVINKA 2015! Na přání našich zákazníků jsme vytvořili tyto fluoro plovoucí pasty, kterými můžete obalit a zatraktivnit téměř úplně vše. Balení obsahuje 150g pasty.

pasta pop up

Cena: 149,- Kč

Koupit v e-shopu


Colors pop-up dumbells

carp-secretTyto dumbelsky jsou vytvořené pro velmi rychlý lov. Vytvořili jsme je tak, aby na rozdíl od klasických běžně prodávaných dumbels byly rychlorozpustné. Jejich doba rozpadu je něco kolem 4 hodin, což zajistí, že po dopadu do vody začnou okamžitě vydávat atraktivní signál pro ryby. Další výhodou, kterou ocení zejména rybáři chytající pomocí feederu nebo klasickou položenou je, že díky jejich měkkosti jdou napíchnout na háček. Jedná se o výbornou atraktivní nástrahu použitelnou po celý rok.

dumbels

Cena: 149,- Kč

Koupit v e-shopu


A to je z březnového kaprařského trhu vše. Další vydání zveřejníme zase na začátku příštího měsíce. Děkujeme vám, že nakupujete u firem, které u nás inzerují. Podporujete tím i naší redakci! A pokud se vydáte k vodě na kapry, tak ať se vám daří! 🙂

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: