Úvod Kaprařský trh Kaprařský trh 6/2014

Kaprařský trh 6/2014

2 162
0

Dnes máme první červnový den, a tak nesmí chybět ani naše tradiční vydání kaprařského trhu. Tentokrát začneme třeba u slovenské firmy MOSS.SK, která nedávno připravila akční balíčky materiálů na návazce od vlastních značek FIN a Delphin:

Sada návazcových materiálů od FIN (montáž Martina Lesaje)

finNaše značky Delphin a FIN spojily síly, aby přinesly to nejlepší. Martin Lesaj (náš tester) vytvořil z našich produktů jednoduchou a účinnou montáž, o které se můžete více dočíst v aktuálním časopisu Kajman, RRR, Lovkapra.com a dalších místech na internetu. Po několika dnech testování byl na tyto komponenty uloven 25 kg volně žijící kapr na slovenské řece. Prvky této montáže vám tentokrát nabízíme ve zvýhodněném setu, proto neváhejte. Více info v přiloženém letáku, postup montáže i s úlovky ve videu:

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (až 1080p fullHD).

sada-delphin

Cena od: 632,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Člun ZICO Carp Rider 1 – 248x127cm – lamelová podlaha

braunstar-logoČlun Carp Rider 1 je spolehlivým plavidlem pro rekreaci a rybolov. Disponuje 2 bezpečnostními komorami a pevnou lamelovou podlahou. Je vybaven úchyty na držák motoru, držáky prutů a provazem. Součástí dodávky jsou dvě vesla, ruční pumpa, lepící sada a transportní vak. Držák motoru lze dokoupit samostatně.

1

Hlavní rozměry: 248 x 127 cm
Maximální počet osob: 2 osoby + dítě
Maximální zatížení: 230kg
Maximální nafukovací tlak: 0,068 bar
Hmotnost: 14kg
Transportní rozměry: 68 x 28 x 34cm

Cena: 4.700,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Drtička návnad Crpsystem s ocelovými hroty

braunstar-logoDrtička návnad C.S. byla vyvinuta pro rozmělnění i tvrdých návnad na skvělou lákavou drobenku.

Perfektní nástroj pro výrobu směsí do PVA sáčků a punčoch, mixů pro vnadění raketou nebo prostě hrsti boilies. Drtička odvede svou práci rychle a efektivně. Vhodná k drcení tygřích ořechů, jakýchkoliv partiklů, pstružích pelet a boilies. Je osazena silnými trny z nerezavějící oceli.

2

Cena: 549,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Akční set: Kaprový prut SPRO After Shock Carp 3,6m + naviják SPRO Necton LCS

braunstar-logoAkční set pro kapraře od firmy SPRO. Kaprový 3-dílný prut SPRO After Shock Carp 3,6m 3,00lb spolu s navijákem s volnoběžnou brzdou Necton LCS 550 nebo 560 za skvělou cenu!!! Více informací naleznete v popisu produktu na e-shopu.

3

Cena: 1.199,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Člun ZICO SAFARI 1

safariČlun SAFARI 1 je spolehlivým plavidlem pro rekreaci a rybolov na klidných vodách. Disponuje 3 bezpečnostními komorami a nafukovací podlahou. Je vybaven úchyty na držák motoru a provazem. Součástí dodávky jsou dvě Alu vesla, ruční pumpa, lepící sada a transportní vak. Výhodou tohoto člunu je kamuflážový design. Držák motoru lze dokoupit samostatně. Člun je vhodný zejména pro zavážení.

54

Hlavní rozměry: 195 x 123 cm
Maximální počet osob: 1 dospělá + 1 dítě
Maximální zatížení: 180kg
Maximální nafukovací tlak: 0,068 bar
Hmotnost: 5kg
Transportní rozměry: 53 x 20 x 31cm

Cena: 2.325,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu

Do obchodní sítě dodává za cenu 2.325,- firma ZICO CZ s.r.o., Hradec Králové, Česká Republika, tel. +420495532718, zico@zico.cz. Více informací o zboží najdete na www.zico.cz.


Boilies Superfeed 18mm / 1kg

kamofishSuper feed je jiné boilies, které je vyrobeno ve stylo hand made. Poprvé se dostalo toto krmení přes profesionální testery ke všem rybářům chytající kaprovité ryby. Tajemstvím tohoto boilie je fakt, že se použily pro jeho výrobu přírodní složky nejvyšší kvality, které jsou namíchány ve správném poměru. Tento unikátní, pro ryby chuťový boilies, je plodem dlouholetých testů a zkoušek. V nabídce je spousta příchutí, jejich seznam naleznete v e-shopu přímo v popisu produktu.

1

Cena za 1 kg: 260,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Pop Up Fluo Mix 250ml

kamofishNaš Pop Up ve verzi fluo – absolutní vrah mnoha vod, nenahraditelný, když ostatní selžou, plave. Vyrábíme dokonale sladěné, speciální ultra-light směsi z nejlepších kvalitních surovin. Pop Up verze fluo jsou bez zápachu a neutrální. Proto jsou ideální pro intenzivní dipování jakýmikoliv dipy.

2

Cena: 99,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


NGT Prut Dynamic Margin Stalker Camouflage 9ft, 2,5lb

NGT logoNově navržený prut NGT z uhlíkových vláken. Model 2014. Velmi štíhlý a krásně zpracovaný camuflážní proutek na šoulačku, ale i na běžný lov. Jeden z nejpovedenějších prutů NGT. Prut se může chlubit 2,5lb akcí, která není u prutů této cenové kategorie a délky běžná. Je ideálním společníkem pro rybáře lovící ze zarostlých břehů a v zarostlých vodách. Díky jeho délce a síle vás nezklame ani v tom nejtěžším terénu. Oproti černému modelu Dynamic Stalker má tento jinou rukojeť a blank je o malinko užší.

13

Délka: 9ft (2,7m)
Počet dílů: 2
Transportní délka: 1,35m
Testovaná křivka: 2,5lb
Materiál: High TC Carbon
Hmotnost: 205g
Očka: SIC
Barva: Camouflage carbon

Cena: 989,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Kuličkové pelety Rapid

mivardi-logoUnikátní výrobek, který nenajdete téměř u žádného jiného výrobce kaprových návnad a nástrah. Kulatý tvar a tvrdost shodná s boilies umožňují vrhání kobrou na extrémní vzdálenosti. Z hlediska složení a chování ve vodě se však jedná o vysoce účinné pelety. Díky unikátní technologii výroby začínají pracovat velmi rychle, postupně se na povrchu omývají, ale i přesto ve vodě dlouho vydrží. Jsou překvapivě účinné při nastražení na háček, kde v závislosti na proudění a teplotě vody vydrží až 12 hodin. Ryby je zpravidla přijímají rychleji a ochotněji než boilies a to i bez předchozího silného vnadění.

rapid

Cena za 2,5 kg: 474,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


AKCE – Lehátko Premium + Přepravní taška

mivardi-logoAkční balíček, který se skládá z oblíbeného lehátka Premium a transportní tašky, která je uzpůsobena přesně na toto lehátko. Lehátko Premium za skvělou cenu 1891,- Kč + Transportní taška za 499,- Kč.

lehatko

Cena: 2.271,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


AKCE – Lehátko New Dynasty + Přepravní taška

mivardi-logoAkční balíček, který se skládá z oblíbeného lehátka New Dynasty a transportní tašky, která je uzpůsobena přesně na toto lehátko. Lehátko New Dynasty za skvělou cenu 3091,- Kč + Transportní taška za 499,- Kč.

lehatko2

Cena: 3.411,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Salmon fish oil (winterized) – lososový olej

susarna-kratonohyNový produkt v nabídce u Sušárna Kratonohy! Přírodní bezvodý lososový olej vysoké kvality. Možné použití i ve studené vodě. Vyroben v Norsku.

salmofish

Cena: 65,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


A to je z červnového kaprařského trhu vše. Další vydání zveřejníme zase na začátku příštího měsíce. Děkujeme vám, že nakupujete u firem, které u nás inzerují. Podporujete tím i naší redakci! Ať se vám daří u vody! 🙂

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: