Úvod Kaprařský trh Kaprařský trh 6/2015

Kaprařský trh 6/2015

1 982
0

Červen už tu je několik dní s námi, a tak nesmí chybět ani náš tradiční přehled novinek z kaprařského trhu. V tomto vydání začneme třeba praktickým obalem na doklady od anglické firmy NGT. Nepřehlédněte však ani další žhavé novinky, zejména nové Brolly New Dynasty od Mivardi a další…

NGT Obal na doklady Anglers Bag

NGT logoVelmi praktická pomůcka nejenom k vodě. Plně polstrovaná taška nebo obal na doklady, peněženku, klíče, rybářský lístek nebo telefon. Velikost je dostačující i pro většinu tabletů. 5 oddělených kapes a plně nastavitelný popruh na rameno.

Taška na doklady

Rozměry: 29 x 22 x 5cm

Podívat se můžete také na produktové video:

Cena: 395,- Kč

Koupit v e-shopu


Mainline SHX

mivardi-logoSpeciální kaprařský vlasec určený pro nahazování na extrémní vzdálenosti. Od ostatních vlasců jej odlišuje unikátní technologie dvojité povrchové úpravy. Fluorcarbonová vrstva zajišťuje dobrou potápivost, odolnost proti oděru a minimální paměťový efekt. Silikonová povrchová úprava výrazně zlepšuje odvíjení vlasce z cívky a průchod očky prutu. Složení jeho základního polymeru navíc zajišťuje vynikající nosnost. Kouřově hnědá barva v kombinaci s fluorcarbonovým potahem zajišťují téměř nulovou viditelnost pod vodou.

mainline

Cena za 300 m: 284,- Kč

Koupit v e-shopu


Brolly New Dynasty – kompletní set

mivardi-logoKompletní sada, která se skládá z brolly New Dynasty, podlahy, přední stěny a moskytiéry.

Luxusní a prostorné brolly se sklolaminátovou konstrukcí z osmi žeber o průměru 8 mm. Čtyři žebra jsou kotvena k zemi a zbývající žebra jsou propojena zpevňovací obručí. To zajišťuje extrémní pevnost a stabilitu celé konstrukce, podpořenou plášťěm z materiálu M-TEC 410. Velkou výhodou jsou dvě rozměrná zadní okna a prostorově úsporný středový spoj, který zvětšuje místo nad hlavou. Součástí brolly je i kvalitní PVC podlaha, dvě přední a dvě boční bouřkové tyče a sada zavrtávacích kolíků. Kompletní parametry najdete na stránkách Mivardi.

Mivardi Brolly New Dynasty

Cena: 6.926,- Kč

Koupit v e-shopu


Rozšiřující předsíň k bivakům

mivardi-logoInovativní produkt z dílny Mivardi. Univerzální doplňková předsíň k bivakům, použitelná se všemi velikostmi našich bivaků nebo podobně velkými bivaky jiných výrobců. Je vybavena přední PVC stěnou s velkými dveřmi a zároveň přední celoplošnou rozepínací moskytiérou. Vnitřní prostor je dostatečný pro umístění křesílek, stolku, krmení nebo zavazadel a jejich ochraně před nepřízní počasí. Předsíň lze snadno připojit k bivaku, postavenému samostatně, i k bivaku s přehozem. Kompletní parametry najdete na stránkách Mivardi.

Rozšiřující předsíň k bivakům

Cena: 3.031,- Kč

Koupit v e-shopu


SuperFeed Fluo Pop Up Base Mix – 100 g

kamofishSuperFeed Fluo Pop Up Base Mix je ultralehká směs, ze které můžete vyrobit plovoucí boilies. Speciální receptura směsi, která je bohatá na vysoce kvalitní bílkoviny a sacharidy s dlouhodobým uvolňováním atraktorů.

super feed base mix

Cena: 157,- Kč

Koupit v e-shopu


Pop-up & Dumbells Top Edition – The One 100 g

kamofishTop Edition Pop-Up Boilies 16mm & Dumbells 20x16mm je nová, unikátní, intenzivní atraktivní návnada pod háček, která obsahuje koncentrovaný dip.

pop up dumbells

Existuje celkem 6 příchutí, další příchutě naleznete v kategorii Plovoucí Boilies a Dumbells.

Cena: 253,- Kč

Koupit v e-shopu


Delphin POLAR_ULTRA

delphinVysoko výkonná čelová lampa s dlhou životnosťou batérie a širokým spektrom použitia. Lúč svetla je generovaný 1ks LED diódy o výkone 1W alebo 2 bočnými LED diódami. Výkonová dióda generuje svetlo cez hliníkový výsuvný tubus, pomocou ktorého je možné nastavenie lúča bodového (pre osvetlenie vzdialených miest) alebo priestorového (osvetlenie väčšieho priestoru). Zároveň je možné nastaviť intenzitu lúča v 2 výkonových hladinách. Bočné diódy sú ovládané samostatne. Používajú sa na osvetlenie priestoru do vzdialenosti 5m. Bočné diódy môžu svietiť v dvoch módoch – trvalé svietenie alebo stroboskop (blikanie). Vzhľadom k tomu, že výkonová LED a bočné LED používajú vlastné tlačidlo pre zapnutie / vypnutie, pre maximálny výkon je možné použiť naraz výkonovú ako aj bočné LED. Telo lampy je osadené praktickým kĺbom, ktorý dovoľuje nastaviť sklon lampy podľa potreby. Pre upevnenie na hlavu slúžia nastaviteľné popruhy.

Technické parametre:
zdroj svetla: 1W LED, 2ks bielych LED
batérie: 2xAAA (nie sú súčasťou balenia)
rozmery: 40x65x40mm
hmotnosť: 82g

Delphin POLAR_ULTRA

Cena: 418,- Kč

Koupit v e-shopu


Delphin POLAR_X

delphinĽahká a veľmi praktická čelová lampa, ktorá okrem bežného bieleho svetla dokáže generovať aj svetlo červené. Červené svetlo ocenia rybári v prípadoch, keď nechcú odplašiť ryby zdržiavajúce sa v blízkosti. POLAR_X je osadená 5 bielymi a 4 červenými LED. Aktivácia lampy sa prevádza len jedným tlačidlom. Opakovaným stláčaním je možné nastavenie svietenia : 5 bielych diód, 4 červených diód, blikanie červených diód. Telo lampy je osadené praktickým kĺbom, ktorý dovoľuje nastaviť sklon lampy podľa potreby. Pre upevnenie na hlavu slúžia nastaviteľné popruhy.

Technické parametre:
zdroj svetla: 5ks bielych LED, 4ks červených LED
batérie: 3xAAA (nie sú súčasťou balenia)
rozmery: 60x45x45mm
hmotnosť: 54g

Delphin Polar

Cena: 180,- Kč

Koupit v e-shopu


Rohožka 3D kapor

delphinExcelentná rohož s výrazným 3D motívom kapra plávajúceho pod vodnou hladinou. Určite poteší každého rybára. Táto rohož je vyrobená z odolného materiálu, okraj je obšitý tmavo zeleným šitím a zo spodnej časti je ošetrená latexovou vrstvou. Rozmer 60×40 cm je veľmi kompaktný a hodí sa pred všetky vstupné dvere. Ukážte návšteve už pri vchode kto je doma pánom 🙂

rohozka-3D-kapr

Cena: 167,- Kč

Koupit v e-shopu


Pelety Classic Halibut 3 kg

carp-secretNOVINKA 2015! Jednou z našich priorit bylo vytvořit vlastní Halibut a Red Halibut pelety za bezkonkurenční cenu. To se nám pro letošní sezonu podařilo a po různých úpravách směsí jsme je dovedli k naší spokojenosti. S hrdostí vám tedy můžeme nabídnout tento náš vlastní výrobek, tak jak je již u nás zvykem. Doba rozpadu 1-12h. Balení 2kg, 3kg.

Halibut pelety Carp Secret

Cena za 3 kg od: 219,- Kč

Koupit v e-shopu


Colors carp pelets [250 ml]

carp-secretTyto pelety mají za úkol zaujmout nejen složením , ale i svojí barvou. Dají se použít jako nástraha tak i přídavek do krmení, kdy vám tyto pelety zajistí zajímavý barevný koberec, což oceníte v průzračné vodě, kdy tato vlastnost může vzbudit zvědavost ryb.

colors carp pelets

Cena: 55,- Kč

Koupit v e-shopu


A to je z červnového kaprařského trhu vše. Další vydání zveřejníme zase na začátku příštího měsíce. Děkujeme vám, že nakupujete u firem, které u nás inzerují. Podporujete tím i naší redakci! Ať se vám daří u vody a užijte si začátek léta!

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: