Úvod Kaprařská videa Kaprové háčky Carp ‘R’ Us – video

Kaprové háčky Carp ‘R’ Us – video

10 554
8

V kaprařském fóru se objevily odkazy na videa, na které je dobré možná více upozornit. Jedná se o rozhovor s Ray Dale Smithem o populárních háčcích firmy Carp ‘R’ Us. Můžete zde vidět tři velmi používané druhy s originálními popisy autora. Všechny tři videa mají v sobě zahrnuty české titulky.

Videa by možná mohly na někoho zapůsobit spíše jako reklama. Je to samozřejmě tak trochu pravda, protože hovořící muž samozřejmě propaguje své výrobky. Na druhou stranu je ale nutné říci, že tyto háčky jsou opravdu hojně používané a určitě není na škodu se o nich něco zajímavého dozvědět.

Centurion 2000 (05:14 min.)

Cranked Hook (06:46 min.)

Longshank nailer (07:38 min.)

Na závěr bych chtěl ještě poděkovat uživateli jménem Black pepe za to, že na tyto videa upozornil ve fóru. Pokud by vás zajímala původní diskuze ohledně těchto háčků, můžete si otevřít příslušná témata v kaprařském fóru: Centurion 2000, Cranked Hook a Longshank nailer, kde se můžete zapojit do diskuze s ostatními.

Komerční sdělení

8 KOMENTÁŘŮ

  1. Na Long Shang Nailery jsem chytal předloni a loni.Držel jsem se doporučení,že to není háček do vázek a neměl jsem s nim žadnej problém.Občas mi z nich spadl nějaký kapr,ale nemohu říct,že mi padali kvůli háčkům-asi to brali opatrnně a byli seklý v měkkým nebo na krajíčku :o(.

  2. Long Shank Nailery mám teď objednané, tak jsem zvědav, jestli se mi je podaří vůbec navázat.-)

  3. Háčky LS Nailer jsem ted používal na jedné delší výpravě. Byl jsem na pískovně skoro 14 dní a musím říct, že to jsou opravdu jedovaté háčky…kapr nemá moc šancí..ALE..to, co dělají v tlamkách, to se mi pranic nelíbylo a po 2 dnech jsem je všechny z výbavy vyřadil..

  4. Buď v rybářských potřebách, kde je mají a nebo se můžeš podívat na internetu v e-shopech. Dej si třeba http://zbozi.cz/ a tam zadej konkrétní název háčků a najdeš toho určitě mnoho 🙂

  5. Pokial su to drahe hačiky unas to je problem…aspoň tam,kde byvam.S čiech na slovensko veci neposielaju mam s tym skusenosti…

Chcete-li, můžete přidat komentář: