Úvod Články Květnová výprava na Koblov

Květnová výprava na Koblov

3 439
0

Letos jsme se v květnu vypravili opět na naší oblíbenou soukromou vodu Koblov. Tuto vodu navštěvujeme již pátým rokem a rok co rok tu přicházíme na nové a nové věci. Tentokrát jsme se na týdenní výpravu vypravili ve třech. Voda byla okolo 16 stupňů a tak jsme volili nástrahy do chladnější vody.

Po pár dnech a úlovcích, kdy větší kapři byli ještě od bahna, jsme začali takticky vybírat i nástrahy. Na této výpravě se nám velice osvědčily boilie menších průměrů a esence masa-ovoce. Zase jsme samozřejmě testovali i nové výrobky a velice dobře fungovaly krmné směsi Carp Fiesta Groundbaits bleck carp smíchané s boilie směsí ryba Grand. Dobrou kombinací byli Pelety Big Carp + betain. Vyzkoušeli jsme i nové boilie sardinka+losos a také s úspěchem. Esence sardinka tu fungovala velice dobře již minulý rok. Nejvíce záběrů jsme docílili zavážením a zakrmováním nugetami.

krajina

Tak a to nejlepší na závěr…. Za týden jsme ulovili přes 280ks kaprů, ten největší byl o váze 15,5kg. V říjnu se vrátíme zase zpět a ty velké ryby, které tentokrát nad námi vyhrály, se nám snad podaří zdolat.

krajina

Tady jsou fotky některých úlovků:

kapr
kapr
kapr
kapr

Lovu zdar a poděkování patří firmě CARPSERVIS. Ať se nám všem dál daří….

Jarda Rabiňák a kolegové

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: