Úvod PR články Listopadová Kaprománie v prodeji!

Listopadová Kaprománie v prodeji!

460
0

Vážení a milí čtenáři,
pomalu se blíží čas na rekapitulaci letošní sezóny, ale počasí nám zatím přináší stále ještě poměrně příjemné dny pro rybaření, a tak je potřeba je co nejvíce využít. Neodvažuji se nic hodnotit, neboť každý má svoje zkušenosti a úspěchy individuální, a tak pro každého z nás je sezóna úspěšná nebo neúspěšná podle vlastního kritéria. Pro někoho je skvělé to, že byl u vody a užil si pohodu, a ani mu nejde tolik o úlovky, další touží naopak jen po velkých rybách a jiný je spokojený, když mu zkrátka ryby berou, nebo alespoň občas. Co člověk, to názor, a nakonec je to tak v pořádku.

V listopadovém vydání Kaprománie se můžete seznámit s výsledky soutěže Nash Tackle Carp rekord, naleznete zde jednak spoustu tipů z rybářských technik, ale i zkušenosti z výprav, dále mnoho novinek, pokud jde o rybářské vybavení. Je konec roku, a tak se tradičně začínají objevovat nové nebo inovované výrobky známých rybářských výrobců.

Pokud si zde najdete každý z vás alespoň trochu to své, tak jsme rádi. Budeme také rádi za vaše připomínky a nápady, co byste zde rádi nacházeli. Můžeme vám již nyní slíbit, že se objeví noví dopisovatelé, kteří, jak věříme, obohatí stránky časopisu a vám jistě přinesou zajímavé informace.

Přejeme vám tedy v záběru roku ještě pěkné chvíle nad kaprovými pruty a těšíme se na vás příště.

Redakce Kaprománie

Odkaz na elektronickou verzi: www.publero.com

Předplatné časopisu na: www.predplatne.cz

Seznam prodejních míst KaproMánie

Titulka listopadové KaproMánie:

Kaprománie listopad 2013

Přejeme vám příjemné čtení!

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: