Úvod Kaprařská videa Lov kaprů na granule Frolic (video)

Lov kaprů na granule Frolic (video)

20 236
3

Zajímá vás, jak vyzrát nad kapry ve studené vodě? Potom se podívejte, jak to dělá známý kaprař s přezdívkou Rafan, kterého můžete znát v souvislosti s firmou Mikbaits. Toto instruktážní video bylo natečeno ve Španělsku, a to konkrétně na Ebru. Rafan vám ukáže osvědčené montáže a také praktickou ukázku, jak jednoduše nastražit granule zvané Frolic, které se výborně hodí do (nejen) chladné vody.

Vysvětlivka: Frolic jsou speciální granule určené pro psy.

Rafan radí: Výroba návazců a doladění nástrah, nastražení granulí Frolic

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (480p).

Komerční sdělení

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Takový návazez na Frolic, kdy granulu a obratlík vlastně uvazuješ do liščítlapky používám již několik let taky. Dělám ho ze ztuženky, ale i normální pletenky. Funguje dobře.

  2. prosim nejakeho skuseneho rybare o radu nebo ukazku jak pouzit sitku pva na navazec aby vidrzela odhoz verim ze to bude zajimat vice nezkusenych rybaru za cos vam predem dekuji

  3. František: Podívej se na tento návod, takto to vydrží asi nejvíc, lepší možnost těžko najdeš, koukej: http://www.lovkapra.com/priprava-a-pouziti-pva-puncochy/

    Jinak dá se to samozřejmě napíchnout i na háček, když neuděláš moc prudký švih, tak to vydrží, když to dobře upevníš. To s tím brčkem (viz. odkazovaný návod) vydrží ale víc.

Chcete-li, můžete přidat komentář: