Úvod Oznámení LovKapra.com má nový design

LovKapra.com má nový design

961
0

Po více jak 2 letech dostal web LovKapra.com opět nový vzhled. Celý portál byl po několika měsících důkladného testování předělán do nového a moderního designu. Můžete si všimnout, že celkový styl a barvy odpovídají záměrně původnímu webu.

Mezi hlavní novinky patří především zvětšení šířky webu a trochu jiné rozložení některých prvků. Dále nová přepracovaná úvodní stránka, profily jednotlivých autorů článků, přehledná mapa stránek, archiv, možnost reagovat na jednotlivé komentáře pod články a další drobnosti… Valná většina změn však proběhla na pozadí (ve zdrojovém kódu), takže si jich ani nevšimnete.

Šablona celého webu se umí přizpůsobit šířce okna vašeho prohlížeče, což oceníte především při čtení na mobilních zařízeních. Pokud tedy na web rádi přistupujete přes svůj mobilní telefon nebo tablet, bude pro vás čtení mnohem pohodlnější než dříve.

Jinak se nic zásadního nezměnilo a vše funguje stejně jako dříve. Pokud ještě dosud nejste registrováni v kaprařském fóru, doporučujeme vám se zaregistrovat. Aktivní registrovaní čtenáři budou mít do budoucna různé výhody (například možnost účastnit se soutěží o ceny a další).

Pokud narazíte na nějaké technické problémy, napište prosím do komentářů pod tímto článkem nebo na redakční e-mail. Je možné, že jsme něco přehlédli…

Věříme, že se vám nová verze webu líbí a že nás budete i nadále sledovat a pomáhat v rozvoji LovKapra.com.

Filip Číhal (Fit)

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: