Úvod Kaprařský trh Luxusní kaprařská podložka Delphin CarpPOOL NXT

Luxusní kaprařská podložka Delphin CarpPOOL NXT

566
0

DelphinVylepšená verze prémiové vaničkové podložky CarpPool s označením NXT. Podobně jako její předchůdce je designovaná v zelené barvě a vyniká kvalitou zpracování použitých materiálů. Nový model navíc v sobě ukrývá několik důmyslně propracovaných vylepšení.

Hlavním je použití pogumovaného materiálu na vnitřních stěnách a celé matraci. Takový materiál je velmi snadno omyvatelný a neabsorbuje do sebe žádné nepříjemné pachy, které by se mohly šířit během transportu ve vašem autě. Další nespornou výhodou je, že pogumovaný povrch velmi rychle schne, případně jej stačí do sucha utřít hadrem.

Video: Luxusní kaprařská podložka Delphin CarpPOOL NXT

NEPŘEHLÉDNĚTE: Luxusní kaprařskou podložku Delphin CarpPOOL NXT koupíte výhodně v e-shopu Chyťapusť.cz

Druhým nosným vylepšením je silnější matrace s výrazně hustší pěnovou strukturou, díky čemuž bude každý kapitální úlovek během pobytu na břehu v maximálním bezpečí. Podložka je po celém obvodu silně polstrovaná a pevná. To jsou základní předpoklady k tomu, aby nedocházelo k její deformaci a držela svůj tvar v jakékoliv situaci i po delší době používání.

Video: Delphin Transportní taška UniBag

NEPŘEHLÉDNĚTE: Transportní tašku Delphin UniBag koupíte výhodně v e-shopu Chyťapusť.cz

Vrchní část je určena k zajištění úlovku proti případnému vyskočení a obsahuje velký průzor z pogumované síťoviny. Připevňuje se na jednotlivých místech pomocí suchých zipů. Na spodní straně se nachází zpevněná pogumovaná síťovina, která umožňuje lepší odtékání přebytečné vody. Na ni se pomocí suchých zipů připevní vyjímatelná matrace, což je velmi praktické zejména při následném sušení.

Na obou koncích se nacházejí důmyslně řešené zipy, které jsou ještě zesíleny suchým zipem. Slouží pro snadnější vypouštění úlovků zpět do vody. Nylonové pásy rukojetí, které jsme navrhli, procházejí pod celou vaničku ve tvaru X a poskytují větší oporu při přenášení těžkých úlovků. Transport podložky je důmyslně vyřešen klipy na spodku matrace, kterými lze obepnout složenou podložku a následně sepnout. Tak vytvoříte jeden celek, který disponuje i úchyty a velmi snadno se přenáší.

Delphin CarpPool NXT je podložka bez kompromisů, která uspokojí i ty nejnáročnější kapraře.

Technické parametry:
– Rozměry: 115cm x 61cm x 24cm
– Tloušťka stěny: 4cm
– Tloušťka podložky: 5cm
– Transportní rozměry: 70cm x 45cm x 32cm

Cena: 2.868,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: