Úvod Kaprařský trh Luxusní kaprařská podložka Delphin CarpPool

Luxusní kaprařská podložka Delphin CarpPool

231
0

DelphinDelphin CarpPool je prémiová kaprařská vaničková podložka zelené barvy, která v sobě ukrývá několik chytrých a velmi praktických řešení. Také vyniká kvalitou zpracování použitých materiálů. Je dodávána s praktickou přenosnou taškou. Kromě toho je po celém obvodu a také ze spodní části silně polstrovaná, aby ochránila vaše kapitální úlovky.

nahled

NEPŘEHLÉDNĚTE: Luxusní kaprařskou podložku CarpPool koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

Vrchní část je určena k zajištění úlovku proti případnému vyskočení, kterou tvoří velký průzor z pogumované síťoviny a připevňuje se na jednotlivých místech pomocí suchých zipů. Na spodní části se nachází zpevněná pogumovaná síťovina, která umožňuje lepší odtékání přebytečné vody. Na ni se pomocí suchých zipů připevní vyjímatelná matrace, což je velmi praktické zejména při následném sušení. Na obou koncích se nacházejí důmyslně řešené zipy, které jsou ještě zesíleny suchým zipem. Slouží pro snadnější vypouštění úlovků zpět do vody. Nylonové pásy rukojetí, které jsme navrhli, procházejí pod celou vaničkou ve tvaru X a poskytují větší oporu při přenášení těžkých úlovků.

Delphin CarpPool je vaničková podložka bez kompromisů, která svému uživateli zjednoduší manipulaci s úlovky a jejich následné pouštění.

Technické parametry:
– Rozměry: 110x60x25cm
– Tloušťka stěny: 3cm
– Tloušťka podložky: 3cm
– Transportní rozměry: 70x30x30cm

Cena: 2.119,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: