Úvod Kaprařská videa Mark Dörner: Kaprařina na kanálu (video)

Mark Dörner: Kaprařina na kanálu (video)

8 458
8

V následujícím videu se můžete podívat na Marka Dörnera, který ukazuje lov kaprů na kanálu. Uvidíte techniku lovu a způsoby zakrmování na takové vodě. Sami se můžete přesvědčit, že jeho úlovky jsou opravdu krásné a že je to kaprař velmi úspěšný. Největší kapr v tomto videu má (dle slov autora) neuvěřitelných 23 kilogramů!

Celé video je v podstatě sestřih z Markova DVD, které nese název: Stahl und Beton – Karpfenangeln am Kanal. Více informací o tomto DVD naleznete na oficiálních stránkách www.stahlundbeton.de.

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (720p).

Mark Dörners Stahl und Beton, Karpfenangeln am Kanal

Komerční sdělení

8 KOMENTÁŘŮ

  1. Mhhhmmm,tak tam by som si rad zachytal 🙂 to mestske prostredie sice otras,ale kapre skutocne krasne…

  2. To teda, je to fakt nádhera! Takovej revír by se mi taky líbil, kdyby mi to teklo za barákem, to by byla paráda :-). Kapři nádherní, ten 23 kg to je už něco…

    Taky jsem si všiml, že ke konci videa chytá na stejné pruty, co jsem si v zimě pořídil já, tak jsem je aspoň viděl v akci. Ještě bych měl chytit něco taky já už konečně :-).

  3. Jj tak tohle je paráda to bych chtěl taky:)
    Fit- neboj na rece je testnes radne:)

  4. pěkné video, kéž by se takhle někdy v budoucnu dalo chytat na svazovkách i u nás…

  5. Tak jsem konečně zkouknul obě tyhle DVD a musím říct, že parádní pokoukaná. Určitě můžu doporučit. Kdo neumíte německy, tak nemusíte zoufat, ve filmech jsou u důležitých věcí také anglické titulky.

Chcete-li, můžete přidat komentář: