Úvod Kaprařský trh Vrhací tyč NGT Dynamic Carbon

Vrhací tyč NGT Dynamic Carbon

758
0

ngtfishLuxusní karbonová kobra od firmy NGT. Jedná se o jednu z nejlehčích vrhacích tyčí na trhu. Má pouhých 63g. Karbonové vlákno nese označení 3K, což je nejběžnější typ. Označuje počet vláken na jeden snop. U tohoto modelu je to 3000.

2

Kobra je vyvedena v designu Dynamic. Tak jako u prutů z této řady má zlatavě měděnou omotávku nad zalakovanou částí u rukojeti. Pod touto zalakovanou částí je logo této ultralehké karbonové vrhací tyče. Rukojeť je z jemného a dokonale protiskluzového neoprenu. Koncovka je lehce rozšířená a lze ji odšpuntovat. Součástí této luxusní karbonové kobry  je i podobně luxusní obal ze silného a jemného neoprenu. Na obalu je logo kobry a NGT.

Délka kobry je 92cm a lze z ní střílet kuličky do průměru 22mm. Doporučujeme ale držet se průměru 20 – 21mm. S touhle kobrou si neskutečně ulehčíte práci. Určitě moc dobře znáte tu bolest předloktí po desítkách hodů s obyčejnou kobrou. Tahle kobra Vás bolesti sice nezbaví úplně, ale rozhodně ji zmírní a oddálí ji o dalších pár nastřílených kilogramů.

Cena: 1.495,- Kč

Koupit v e-shopu

Chcete-li, můžete přidat komentář:

Odešlete prosím svůj komentář!
Zadejte prosím své jméno