Úvod Oznámení Nové diskuze a jednotné přihlašování na webu

Nové diskuze a jednotné přihlašování na webu

863
2

Jak mnozí dobře víte, dlouhé roky se na našem webu nacházela magazínová část (bez možnosti přihlašování uživatelů) a k tomu fungovalo ještě samostatné diskuzní fórum (zde byla možnost registrace a vlastního účtu). Takto to zde běželo hlavně z historických důvodů, protože se jednalo ve své podstatě o dva na sobě nezávislé systémy.

Nové sjednocené diskuzní fórum
Nové sjednocené diskuzní fórum

Doba však značně pokročila a po delším zvážení všech pro a proti, jsme se nakonec rozhodli vše sjednotit do jednoho komplexního celku (systému). Věříme, že díky tomu bude používání celého webu zase o něco příjemnější, provázanější a zkrátka zastřešené jedním systémem.

Co je tedy nového?

Došlo k migraci původního kaprařského fóra (všechna témata, příspěvky, přílohy, registrovaní uživatelé) do magazínové části webu, respektive do úplně nových diskuzí. Zároveň došlo k výraznému zjednodušení celé diskuzní části webu. Ponechali jsme pouze důležité a nejpoužívanější funkce, aby bylo vše více intuitivní a přehledné i pro méně zkušené uživatele. Zkrátka v jednoduchosti je síla. Ze zásadnějších funkcí byla zrušena možnost zasílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli. V dnešní době sociálních sítí a všemožných online komunikátorů toto stejně začalo trochu postrádat smysl.

Důležité upozornění pro již registrované uživatele

Pokud jste byli registrováni na původním kaprařském fóru, váš účet byl automaticky převeden do nového systému. Takže jste o svůj účet nepřišli.

Ale pozor, abyste se mohli přihlásit svým starým účtem, musíte si nejprve nechat (z bezpečnostních důvodů) vygenerovat/nastavit nové heslo.

Stačí jen na této stránce pro reset hesla zadat svůj login nebo e-mail, pod kterým jste byli registrování v původním kaprařském fóru. Poté vám přijde e-mailem odkaz pro obnovení hesla (zkontrolujte raději i SPAM složku), kde dokončíte aktivaci svého účtu. Případně napište e-mail na info@lovkapra.com a rádi vám pomůžeme s obnovou účtu.

Nové přihlašování
Odkaz k přihlášení/registraci najdete v pravém horním rohu (verze pro počítače)

Chcete-li si vytvořit na našem webu novou registraci, přejděte prosím na stránku pro vytvoření nového účtu. Poté přejděte do své e-mailové schránky, kterou jste zadali při registraci a aktivujte svůj účet kliknutím na aktivační odkaz, který jste obdrželi.

Od nynějška tedy můžete používat jeden vlastní účet v rámci celého webu (komentovat články a videa, psát příspěvky do fóra atd.). Zároveň jsme nově zakázali psát komentáře a jakékoliv příspěvky neregistrovaným návštěvníkům webu. Pokud tedy chcete získat vlastní profil a zapojit se do diskuzí, je třeba se přihlásit nebo nově zaregistrovat.

Přihlašování / nová registrace v mobilní verzi webu
Přihlašování / nová registrace v mobilní verzi webu

Pro registrované uživatele máme v plánu do budoucna i další výhody, které budou nepřihlášeným návštěvníkům skryty. Všem tedy doporučujeme, vlastnit a používat svůj účet :-).

Omluvte prosím případné drobné chyby v zobrazení u některých diskuzí. Migrace dat byla složitý proces a některé věci se nemusely z původního fóra úplně dokonale přenést. Pokud narazíte na nějaké chyby nebo nedokonalosti, budeme rádi, když nám napíšete do komentářů pod tímto článkem, případně napíšete e-mail do redakce. Spoustu věcí můžeme dodatečně ručně upravit.

Věříme, že se vám nová možnost přihlašování na tomto webu zalíbí. A také, že budete rádi používat nové diskuze, které budou i nadále moderované. Budeme stále klást důraz na kvalitní příspěvky. Chceme jít v diskuzích cestou kvality a nikoliv kvantity.

Za redakci
Filip Číhal (Fit)

Komerční sdělení

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Chvilku jsem v novém fóru tápal ale už je to O.K. Jen mi tu schází mžnost editovat a upravovat svoje příspěvky. Zvlášť v nabídkách bazaru pokud chci třeba slevit cenu nebo oznámit že věc už je prodaná. Taky se člověk občas zamotá nebo splete v příspěvku a oprava není možná nebo jsem jí neobjevil. Ale jinak fórum má svojí dobrou úroveň a Fitovi dík

  2. Luba: Ahoj, zatím je to nastavené tak, že je možné editovat vlastní příspěvek pouze do 5 minut od jeho odeslání (kdekoliv včetně bazaru). Po 5 min. zmizí odkaz “Upravit” nad příspěvkem. Pak už to můžu po dohodě upravit jen já s admin právy.

    Pokud chceš upravit cenu v inzerátu, tak asi nejjednodušší řešení je napsat novou odpověď pod inzerát. Tím se i inzerát oživí a vyskočí na hlavní stránce.

    Vím, že bazar není v této podobě úplně ideální (mám v plánu i promazat staré inzeráty, aby tam zůstaly jen aktuální). Pokud to půjde, tak zkusím časem bazar vylepšit. Ale zatím to není na pořadu dne a mám jiné starosti a priority. Dělám teď na webu více úprav na pozadí, tak je toho hodně a mám i jinou práci 🙄. A díky za komentář 😉.

Chcete-li, můžete přidat komentář: