Úvod Kaprařský trh NOVINKA: Tripody Delphin TPX3 BlackWay a TPX3 Silver

NOVINKA: Tripody Delphin TPX3 BlackWay a TPX3 Silver

587
0

DelphinTripod Delphin TPX můžeme klidně označit za příbuzného dnes už legendárního rodpodu RPX. Podobně jako v případě RPX nebyly ani při TPX použity žádné plastové části, což ho předurčuje k vysoké životnosti a spolehlivosti i v těch nejnáročnějších podmínkách. Další jejich společnou vlastností je rozteč hrazd, které tak bez problémů pasují na oba modely. Navíc tyto hrazdy disponují utahovací maticí, díky čemuž vždy vhodně upevníte jakýkoliv signalizátor.

Tripody Delphin TPX3 BlackWay a TPX3 Silver
Tripody Delphin TPX3 BlackWay a TPX3 Silver

Black verze je charakteristická svým černým, designově propracovaným provedením, což jistě ocení všichni příznivci “BlackWay” stylu.

1

Silver verze je charakteristická svou takzvanou “gun smoke” (kouřová šedá) povrchovou úpravou, která vznikla anodizací hliníkové konstrukce. Středová část je stříkaná do mírně odlišného odstínu, díky čemuž nabývá TPX zajímavý, propracovaný design.

6

NEPŘEHLÉDNĚTE: Tripody Delphin TPX3 koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

Nespornou výhodou ve srovnání s konkurenčními tripody jsou jeho výsuvná nastavitelná ramena s hranatým profilem. Právě hranatý profil zcela eliminuje možnost protočení, čímž je zajištěna mnohem lepší stabilita oproti kruhovým ramenům. Dotahování hlavního kloubu je řešeno takzvaným “svěrákovým mechanismem”, při kterém po nastavení tripodu do optimálního úhlu jednoduše dotáhnete šroub podobně jako na svěráku.

Devizou je také háček na spodní straně, na který je možné v případě nepříznivých povětrnostních podmínek upevnit závaží, čímž posunete stabilitu tripodu na ještě vyšší level. Díky teleskopickým nohám a nastavitelnému úhlu výsuvných ramen dokážete přední část tripodu TPX dostat až do úrovně 125cm nad zemí. To umožňuje vést vaše vlasce z velké výšky, díky čemuž je TPX vhodný společník i při lovu na řekách a velkých vodních nádržích. Samozřejmostí u tripodu Delphin TPX je praktické transportní pouzdro.

Technické parametry:
– Počet prutů: max. 3
– Výška nohou: 40-65cm
– Nastavení délky vrchní části: 70-115cm
– Šířka přední hrazdy: 40cm
– Šířka zadní hrazdy: 40cm
– Hmotnost: 2.8kg
– Transportní rozměry: 80x25x13cm

Cena: 2.493,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: