Úvod PR články Novinky Wychwood 2019

Novinky Wychwood 2019

1 912
0

Díky usilovné práci během celého minulého roku až po současnost, můžeme s klidem představit na jaře několik nových produktů od značky Wychwood, které již nyní je možné zakoupit u některých výhradních prodejců značky Wychwood. Naším cílem byla hlavně kvalita a zajímavá cena, ale čas byl zase proti nám, nicméně nakonec se vše podařilo a Wychwood může představit hned několik novinek pro tento rok 2019, který bude jistě silným rokem.

1

Ne jednu, ale hned dvě řady modelů prutů jsme připravili pro tento rok – jak v korkové, tak Duplon rukojeti s názvem Extremis, které nenechají vaši peněženku v pokoji a klidu. Moderní technologie za velmi příznivou cenu. Pruty řady Maximiser s nekompromisním blankem, jsou plně připravené čelit všem novým výzvám. Dále jsme pro vás připravili řadu lehátek a sedaček s označením Tactical X, které vám dodají komfort a jistotu při dlouhých výpravách.

Pruty Maximiser

Řada prutů Maximiser je konstruována z vysoce odolného HM uhlíkového materiálu, který zaručuje lehkost blanku, avšak velmi excelentní odezvu ve špičce. V této řadě nalezneme dva modely, oba v gramáži 3,5 lb a očka ve velikosti 50 mm ve spodní části a 16 mm ve špičce. Prut Maximiser byl navržen tak, aby byl využit jeho maximální výkon a byl zaručenou volbou pro každého rybáře, který hledá nekompromisní prut v délkách 12 ft nebo 12 ft 9 inch. Maximiser zaručuje dlouhé hody, které v pohodě přehodí dosavadní pruty od Wychwoodu až do dálky 172 m. A protože celý blank prutu je velmi agresivní, zbývá dostatek akce i ve vyšším místě prutu pro dosažení maximálního vzrušení během lovu a nezáleží přitom, jak blízko či daleko je váš úlovek.

2

Co se týče modelu v délce 12ft 9inch, to je něco jiného. Prémiový odhozový prut, který se zcela vyrovná těm nejlepším speciálním prutům s daleko vyšší cenovou hladinou. Vyvinuli jsme neuvěřitelný produkt za zajímavou cenu, který sklidil mnoho úspěchů a byl označen za jedinečný ve své kategorii, kde sklidil pochvalu a ovace v anglickém časopise Carpology a Total Carp. Prut těchto parametrů dosáhl odhozové délky přes 196 m a víme, že jsme strůjcem tak nádherného monstra, který je v našem skladě.

3

Lehátka Tactical X Flatbed

Řada lehátek Tactical X Flatbed je nástupcem naších předchozích lehátek s novým vylepšením a novým designem. V modelech kompaktní, standartní a v rozšířené verzi. Extra polstrované fleeceové panely přidají na komfortu a pohodlí při delších pobytech u vody. Nová aretace koncových nožiček a zvětšené panty na lehátku zaručují ponechání spacího pytle na lehátku i po složení lehátka pro transport.

Díky hliníkové konstrukcí Tactical X jsou lehátka jedny z nejlehčích na trhu. Lehátka zaručují jednolitou plochu se zakončením v hlavové části polstrovaným polštářem pro pohodlí a příjemný oddech. Díky spodní nastavitelné části od hlavy až ke kolenům pomocí provazu lze docílit odpovědné tuhosti lehátka či sedačky pro konkrétní nastavení komfortu a pohodlí.

4

Pruty Extremis

Pruty Extremis jsou neuvěřitelné v poměru výkonu a ceny. Je to přesně ten prut, který tolik chcete pro to, stát se dobrým rybářem.

5

Na výběr jsou v krásné úzké korkové rukojeti nebo v úzké duplon rukojeti s akcí blanku 3 lb, 3,25 lb nebo 3,5 lb – všechny v délce 12 ft. Nechybí 50 mm naváděcí očko pro všechny řady Extremis a zakončení prutu laserem leptaným logem Wychwood.

6

Sedačky Tactical X

Celá řada sedaček Tactical X je nyní k dostání u všech prodejců značky Wychwood. Hlavním rysem těchto sedaček je jejich Tactical Camo vzor, velmi zdařené polstrování jak po obvodu celé sedačky, tak v jejím středovém fleeceovém panelu. Sedačka stojí na konceptu ocelového rámu, který byl odlehčen pro snadnější transport. Díky jedinému stisku jsme schopni nastavit tu správnou polohu jednotlivých nožiček. Nechybí zakončení nožiček extra velkými packami proti zapadnutí do bahna. V řadě sedaček Tactical X nalezneme celkem čtyři modely. Od malého, kompaktního a lehkého modelu až po velkou sedačku s područkami.

7

Pouzdro Bankware Bag

Zcela nové pouzdro Bankware Bag v pohodě uskladní váš stojan v době transportu ať už směrem k vodě či od vody. V přepravním pouzdře naleznete spousty háčků a poutek pro vaše hrazdy, vidličky. Pouzdro má také extra oddělenou komoru, která je polstrovaná a opatřena zipem pro bezpečné uchování vašich hlásičů společně s příposlechem. Rozměry jsou 500 x 180 x 80 mm.

8

The Tactical Carp Tarp

Dále je zde zcela nový produkt od Wychwoodu, který si říká The Tactical Carp Tarp – něco jako multifunkční a víceúčelová plachta. Lze ji jednoduše připevnit k lehátku pomocí čtyř smyček, které jsou opatřeny suchým zipem, tedy v každém rohu jedna. Chrání nás pak před komáry, deštěm, ranní rosou a chrání hlavně i lehátko a spací pytel. Díky neskutečně funkčnímu materiálu a stoprocentně nepromokavému 10.000mm HD Rip-Stop se nemusíme bát i velkého deště. Tedy jednoduše řečeno, nepotřebujeme žádný bivak či přístřešek a můžeme klidně spát pod širým nebem. Dodáván včetně přepravního pouzdra.

9

Pruty FLTR

Nová řada jemných prutů FLTR na chytání na splávek. V délkách 10 ft nebo 12 ft, které jsou velmi lehké do ruky a jejich střední akce a jemná špička hrají významnou roli při chytání. Ideální řada prutů pro celodenní letní dny. Korková rukojeť společně s očkem na háček dělá tuto řadu prutů praktickou a příjemnou nejenom na pohled.

10

Dózy na nástrahy

A nakonec, pokud jste vyčerpali již všechny možné nádobky na poddajné návnady na háček pro dipování apod., pak je tu právě tento produkt, který by měl zaručit další možnost uskladnění právě vašich návnad. Jedná se o šest kusů nádobek s víkem na uzavření v objemu 150 ml. Ideální pro ty, co hledají více místa.

11

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: