Úvod Kaprařský trh Podložka s bočnicemi Delphin DUOMAT

Podložka s bočnicemi Delphin DUOMAT

296
0

DelphinPodložka s okraji Delphin DUOMAT je tou pravou volbou pro rybáře, kteří nemají prostor na nošení velké vaničkové podložky. Podložka má silné polstrování, aby spolehlivě ochránila úlovek i těch největších rozměrů. Pěna, kterou jsme použili na polstrování je o 30% hustší, a tím je i pevnější než u klasických podložek. Úlovku tak nehrozí poranění ani na členitém kamenitém podkladu.

1

NEPŘEHLÉDNĚTE: Podložku Delphin DUOMAT koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

Vyniká kvalitou zpracování použitých materiálů. DUOMAT znamená i to, že tuto podložku můžeme použít jako standardní podložku bez okrajů nebo si můžeme tyto okraje zvednout a zafixovat je pomocí suchých zipů, které se nacházejí na každém z rohů. Takto vznikne bezpečnější podložka s okrajem, která dokáže zabránit tomu, aby se váš úlovek dostal mimo podložku a poranil se.

2

Podložka je vybavena dvěma kovovými kolíky a našitými očky, které slouží k zafixování k zemi během větrného počasí. Pro tyto kolíky byla vytvořena i malá kapsa, a tím pádem jsou vždy po ruce. Podložka je vyrobena z rychleschnoucího materiálu, který se dá jednoduše očistit. Právě díky jejímu důmyslnému řešení a kvalitnímu zpracování získala naše podložka DUOMAT cenu Grand Prix na rybářském veletrhu For Fishing 2020 v kategorii: Zajímavost veletrhu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Podložku Delphin DUOMAT koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

Podložka s okraji DUOMAT je nadstandardní a velmi kompaktní náhrada vaničkové podložky, která rybáři nezabere mnoho místa při přepravě.

Produktové video – Delphin DUOMAT

Technické parametry:
– Tloušťka matrace: 20mm
– Rozměry ploché podložky: 110x60cm
– Rozměr použití s okraji: 90x40cm
– Výška okrajů: 10cm
– Transportní rozměr: 60x30x10cm

Cena: 497,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: