Úvod Kaprařská videa Podvodní video: Když je tupý háček

Podvodní video: Když je tupý háček

6 883
9

Na následujících podvodních záběrech se můžete přesvědčit o tom, jak je důležitá správná ostrost háčku. Přestože byla montáž správně udělaná, kaprovi se háček nikdy nezapíchl a nedošlo k záběru. A jak můžete vidět, nástraha byla pozřena vícekrát. Autor videa uvádí, že byl háček dost ostrý na to, aby se zapíchl do lidské kůže, nikoliv však dost dobrý na to, aby dobře posloužil k zapíchnutí do kapří tlamky. Co si o tom myslíte vy? Chcete-li, podělte se v komentářích pod tímto videem.

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (až 1080p fullHD).

Komerční sdělení

9 KOMENTÁŘŮ

  1. Maňo:–podvodni-video-kdyz-je-tupy-hacek/

    uz len nazov videa ukazuje kde je problem, aj ked nie vždy ide o to len no v 98% pripadoch to tak je …samozrejme je ďalších X-faktorov. co nam to možu ale toto je čisto háčik..

  2. hele: No, já teda ten háček nejsem schopen rozeznat z toho videa, ale předpokládám, že je umístěn hned po tou plovoucí kuličkou. A jak tak na to koukám, tak to ti kapři nasávají opravdu hodně hluboko (takže i s háčkem).

  3. Fakt je ten, že háček opravdu není vidět.Aby se na tolik pokusů nezasekl, to by musel být snad beze špičky. Spíš bych tipoval na špatné navázání. Na podobných záběrech třeba od FOXe jsem taky viděl několikrát vyplivnutou nástrahu a záběr přišel až naněkolikáté nasátí. Pochybuju, že i oni měli tupý háček 🙂

  4. je to sice mezi nebem a zemí, kouli lze nasát i vyplivnout na tisíc způsobů. Ale pokud je fungující montáž, tak je fakt ostrá špička alfou a omegou. Test háčku se dělá na nehtu – pokud po nehtu klouže, zahodit nebo naostřit. Hrot musí být opravdu jako jehla.
    Lovu zdar

  5. já bych řekl ,že tam snad ani háček není, ale jinak jsem rád ,že kameru nemám , přemýšlím kolikrát se to mohlo stát mně.

  6. Tak už vím taky proč mi neberou?Vždyť tam taky nemám háček :-DDDDDD

Chcete-li, můžete přidat komentář: