Úvod Oznámení Podzimní soutěž s CARPsecret o krmení!

Podzimní soutěž s CARPsecret o krmení!

1 219
0

carp-secretVe spolupráci s firmou CARPsecret a internetovým obchodem www.peletylovkapra.cz jsme pro vás připravili podzimní soutěž. A o co se bude soutěžit tentokrát? Výhru obdrží 3 výherci a bude se jednat o následující tři produkty, které u vody jistě upotřebíte:

1. cena10 kg balení Carp pelet halibut
2. cena3x 1200 ml Colors carp pelets, příchut: speedy gonzales
3. cena1x balení pop-up fluoro speedy gonzales

Soutěž s CARPsecret

Pravidla soutěže

1) Soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní členové kaprařského fóra na LovKapra.com. Pokud ještě nejste registrováni, můžete se zaregistrovat zde. Registrace trvá jen chvíli a je zdarma + Vám přináší další výhody (jedinečné jméno a rozšířené funkce). Do soutěže budou započítáni i nově registrovaní uživatelé.

Stručně řečeno: Musíte být registrovaným uživatelem kaprařského fóra!

Nová registrace na kaprařském fóru

2) Každý registrovaný člen se může zúčastnit soutěže pouze jednou! Nevytvářejte prosím duplicitní a fiktivní registrace, poznáme to a váš hlas nebude počítán (vyhrazujeme si právo vyřadit případné podezřelé registrace).

3) Musíte správně odpovědět na níže zveřejněné soutěžní otázky (celkem 3 otázky). Ty je možné velmi jednoduše odeslat pomocí níže uvedeného formuláře. Nezapomeňte vyplnit veškeré povinné údaje ve formuláři.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni pracovníci a majitelé firmy CARPsecret a portálu LovKapra.com, a to včetně jejich rodinných příslušníků.

Soutěž probíhá v termínu od 29.10. do 14.11.2014 včetně (do půlnoci). Zpracování a losování vítěze bude v režii redakce webu LovKapra.com. Losovat se bude pouze z těch členů kaprařského fóra, kteří odpověděli správně na všechny otázky. Výsledky soutěže budou po zpracování zveřejněny na LovKapra.com.

Soutěž ukončena ke dni 15.11.2014

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: