Úvod Kaprařský trh Přístřešek Starfishing Brolly Specter

Přístřešek Starfishing Brolly Specter

404
0

Párys.czSpecter brolly nabízí zcela unikátní design a řešení prostoru v segmentu brolly. Více prostoru, více komfortu, více variability a větší bezpečnost patří k hlavním přednostem.

1

Rybářské brolly je vyrobeno z excelentního, pevného a prodyšného materiálu s vodním sloupcem 15 000 mm, který zajišťuje rychlý odvod vody a je rychleschnoucí. Konstrukce brolly je vyrobena z 6mm sklolaminátového rámu, který je stabilní a oproti hliníkovým konstrukcím velmi lehký. Mimo tento silný rám se na přední straně nachází rozpínací tyč, která zvyšuje stabilitu a vytváří nad vchodem stříšku pro lepší odvod vody. Stříška je vybavena okapnicí pro snadný odvod vody. Rozpínací kloub je zde navržen tak, aby nezabíral velký prostor a kopíruje kopuli přístřešku. Díky tomuto řešení je v bivaku mnohem více prostoru.

Přední strana bivaku nabízí tři možnosti nastavení – moskytiéra, plný panel a slídové okno. Dveře jsou vybaveny dvoucestnými zipy. Je zde možnost odzipování celé přední strany. Na vrcholu se nachází ochranný klobouček otevíracího systému. Na předním kšiltu se nacházejí pásky pro snadné uchycení prutů.

Produktové video:

4x bouřkové tyče, dvě delší na přední straně a dvě kratší uvnitř brolly. Uchycení tyčí je pomocí speciálního magnetického systému. Na zadní straně se nachází velké větrací okno, které nabízí dvě možnosti – plný panel a moskytiéru. Brolly je navrženo pro jednu osobu s dostatečným prostorem pro velké lehátko, stůl a křeslo. Bivak je dodáván s praktickou transportní taškou na zip, odnímatelnou silnostěnnou PVC podlahou a nerezovými zavrtávacími a zatloukacími kolíky.

Parametry:
– Rozměr: 230 x 280 x 145cm (h x d x v)
– Počet osob: 1 – 2
– Transportní délka: 190 cm
– Váha: 10,90kg
– Délka: 280 cm
– Šířka: 230 cm
– Výška: 145 cm

Cena: 6.500,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: