Úvod Kaprařský trh Prsačky Delphin River

Prsačky Delphin River

577
0

delphin-logoŘada RIVER od značky Delphin se vyznačuje výbornými vlastnostmi, přijatelnou cenou a vysoce kvalitním provedením. Na spojování jednotlivých dílů z textilie nylon 190D byla použita nejmodernější derivace technologie SONIC SEAM, což by se volně dalo přeložit jako sonické švy. I když šev v tomto případě není zcela exaktním pojmem, protože při použití této technologie neuvidíte na povrchu klasické šití pomocí nití. Tato technologie totiž spojované vrstvy látky dokonale propojí a pouhým okem vidíte jen tenoučkou čáru spoje, která je ale i po dlouhodobém používání vysoce odolná jakémukoliv poškození, či propouštění vody. Díky tomu jsou tyto 100% voděodolné švy velmi populární a používané hlavně u profi modelů.

Prsačky Delphin River
Prsačky Delphin River

Nylon 190D plynule vodotěsně přechází do gumových holínek s odolnou podrážkou stabilní i v náročnějších podmínkách. Samozřejmostí je výčnělek v oblasti paty pro snadnější vyzouvání či zavěšení kozaček po použití.

3

Tyto prsačky se upínají pomocí pohodlných popruhů přes ramena s odolnými spojkami. Určitě oceníte i kapsu se zipem z vnitřní strany, která je svými rozměry (15x18cm) vhodná například k odložení telefonu či klíčů.

5

Rada RIVER je povrchově vysoce odolná vůči oděru! Přibližná hmotnost jen 2,5 kg! Součástí balení je ZDARMA praktická sada určená k zalepení případného mechanického poškození. Obsahuje lepidlo a 2 ks kruhů z textilie nylon 190D průměru 5 cm.

Další fotky:

Cena od: 1.332,- Kč

Koupit v e-shopu

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: